Bu makalenin içeriği barla otel eğirdir hakkında tartışma sağlayacaktır. barla otel eğirdir ile ilgileniyorsanız, bu Barla Göleti, Eğirdir Gölü Ve Isparta Kısa Seçkileri 4K UHD makalesinde barla otel eğirdir’yi Travel Inn And Suites ile tartışalım.

Barla Göleti, Eğirdir Gölü Ve Isparta Kısa Seçkileri 4K UHD içindeki barla otel eğirdir hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için barla otel eğirdir dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Elbistan Pazar Yöresel - Elbistan / KAHRAMANMARAŞ | elbistan pansiyon ile ilgili genel bilgiler en doğru

Konuyla ilgili açıklamalar barla otel eğirdir

ISBN 978-605-88104-0-2 Barla Göleti, Eğirdir Gölü Ve Isparta Kısa Seçimler 4K UHD Barla Göleti; Isparta’nın Eğirdir ilçesinde Barla Dağları’nın eteğinde DSİ tarafından yaptırılmıştır. Aynı zamanda Barla Dağı’nın zirvesinden bakıldığında muhteşem bir manzara sunuyor. Brla Göleti ve Eğirdir Gölü aynı karede muhteşem bir panorama sergiliyor. Barla Gölet bölgesi, Eğirdir Gölü ile alternatif bir turizm cennetidir. 2967 m yüksekliğinde, güç gerektiren, yıldırmayan, yıldırmayan bir zirveye sahip olmak isterim diyorsanız; Barla Dağı kışın karlı bir zirve, yazın ise olağanüstü serin bir zirve ve yaylası ile insanları kendine çekmektedir. Barla Göleti bölgesi, Eğirdir Gölü’ne hakimiyeti ve manzarası ile ayrı bir güzelliğe sahiptir. Bu bizim zirvemiz. Kamp alanında su mevcuttur ve ulaşım traktörle veya yürüyerek iki saat sürmektedir. Yürümek, yol güzergahının güzelliklerini kaçırmamak açısından daha anlamlıdır. Gölet alanında Eğirdir ayaklarımızın altında ve inanılmaz fotoğraflar çekilebiliyor. Barla Göleti, sulama amaçlı Kil Çekirdekli Kaya Dolgu Gövde Tipi’nde inşa edilmiştir. Gövde Hacmi 0,293 metreküptür. Eğirdir Gölü’nün rengi turkuazdır. Rüzgara göre yedi rengi aynı anda alır. Eğridir Gölü’ne Yedi Renkli Göl denmesi boşuna değil. göl alanı; Türkiye’nin Isparta ilinde deniz seviyesinin üzerinde yer almaktadır. Yazın serinlemek için hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğradığı için Isparta’nın en çok turist çeken turizm lokasyonudur. Göl kıyısında nerede olursa olsun kendi kendine terapi yapmak mümkündür. Sadece rüzgarın yaptığı dalganın sesini dinleyin ve kendinizi başka bir dünyadaymış gibi hissedin. Bir an için her şeyi unutun ve sadece dalgaların sesini dinleyerek ufku izleyin. Hem kulaklarınızın hem de gözlerinizin senkronize çalışmasına izin verin. Stresiniz ve yorgunluğunuz ortadan kalkacağından bedeniniz ve benliğiniz sakinleşecek. ——————————————— Kamera/Metin Yazma: Mehmet SÖKMEN Seslendirme: Doğal Çekim Tarihi: 19.07.2020 Yapım Yapım Tarihi: 23.04.2021 Video Prodüksiyon Yapım, Yayın ve Yönetmen: Mehmet SÖKMEN – 0532 525 84 93 web: www.mehmetsokmen.tv www.youtube.com/MehmetSokmenAntalya .

READ NOW  Crystal Deluxe Resort Spa Hotel Kemer in Turkey | Турция. Кемер. CRYSTAL DE LUXE RESORT & SPA 5* | crystal hotels resort & spa hakkında ayrıntılı bilgi

barla otel eğirdir içeriği ile ilgili bazı resimler

Barla Göleti, Eğirdir Gölü Ve Isparta Kısa Seçkileri 4K UHD
Barla Göleti, Eğirdir Gölü Ve Isparta Kısa Seçkileri 4K UHD

Okuduğunuz Barla Göleti, Eğirdir Gölü Ve Isparta Kısa Seçkileri 4K UHD hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

READ NOW  Fethiye carmina otel | Yeni güncellenen carmina fethiye ile ilgili içeriği kapsar

Yeni bilgi için burayı tıklayın

barla otel eğirdir ile ilgili öneriler

#Barla #Göleti #Eğirdir #Gölü #Isparta #Kısa #Seçkileri #UHD.

Doğa,örgü,sosyal yaşam,seyahat,çevre,belgesel,nature,knitting,social live,documentary,film,4k.

Barla Göleti, Eğirdir Gölü Ve Isparta Kısa Seçkileri 4K UHD.

barla otel eğirdir.

barla otel eğirdir hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. barla otel eğirdirtravelinnandsuites.net hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir