Bu makale içeriğinde barla otel hakkında konuşacak. barla otel ile ilgileniyorsanız, bu BARLA DAĞI ZİRVE 2798 M ( 3 GÜNDE 3 DAĞ 3 ZİRVE 2. GÜN ) makalesinde barla otel’yi keşfedelim.

Yeni güncellenen BARLA DAĞI ZİRVE 2798 M ( 3 GÜNDE 3 DAĞ 3 ZİRVE 2. GÜN ) içindeki barla otel ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  Lara Hadrianus Hotel Antalya Turkey | hotel lara hadrianus antalya ile ilgili tüm en iyi bilgiler

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için barla otel dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler barla otel

Merhaba arkadaşlar 30.10.2021 Cumartesi günü saat 10:15’te Kapıcak Yaylasından Barla Dağı Zirvesine Yürüyüşümüze başladık. Saat 12:00’de 2450 metrede verdiğimiz kahve molasının ardından Zirve Tırmanışına devam ederek saat 13:10’da 2798 metre rakımlı Barla Dağı’nın Eğirdir Gölü manzaralı zirvesine ulaştık. 😊🇹🇷Yarım saatlik bir molanın ardından Dönüş’e giderek saat 15:15’te Başlangıç ​​Noktanıza ulaşarak şehre dönüşümüze başladık.

READ NOW  Laguna Termal Spa& Resort Balıkesir Sındırgı Çaygören | balıkesir sındırgı laguna termal otel hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

barla otel hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

BARLA DAĞI ZİRVE 2798 M ( 3 GÜNDE 3 DAĞ 3 ZİRVE 2. GÜN )

Okuduğunuz BARLA DAĞI ZİRVE 2798 M ( 3 GÜNDE 3 DAĞ 3 ZİRVE 2. GÜN ) hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Sonra Travel Inn And Suites günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Mersin'de Bir Gün Geçirdim: Mersin Yeme İçme Rehberi | noax hotel mersin adres ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

barla otel ile ilgili öneriler

#BARLA #DAĞI #ZİRVE #GÜNDE #DAĞ #ZİRVE #GÜN.

[vid_tags].

BARLA DAĞI ZİRVE 2798 M ( 3 GÜNDE 3 DAĞ 3 ZİRVE 2. GÜN ).

barla otel.

barla otel hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. barla otel hakkındaki makaleyi TravelInnAndSuites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

BARLA DAĞI ZİRVE 2798 M ( 3 GÜNDE 3 DAĞ 3 ZİRVE 2. GÜN ) | barla otel ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti” te bir düşünce

  1. Eyüp Kunt diyor ki:

    Bir Barla'lı olarak bu dağa iki defa çıktım. İlkinde yanındaki gelincik dağına çıktıktan sonra kuzey yüzündeki boğazdan güneye dolanıp normal rotadan çıktım. İkinci çıkışım doğu yüzünden oldu. Rehberimiz tanıdığımız bir çobandı. Doğu yüzünde yüzlerce metrelik 90 derecede uçurumlar var. Bilmeden çıkılabilecek bir rota değil. O uçurumlardan bakarken irkildiğimi hatırlıyorum. İnsanı çekiyor kendine çok güzel manzaralar ama tehlikeli. Bundan sonra kış sezonunda normal rota sonrasına kış sezonu doğu yüzünden çıkmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir