Bu makalenin konusu divan asia booking tartışılacak. Liziqi channel makalesinde divan asia booking’yi analiz edelim.

Liziqi channel içinde divan asia booking ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için divan asia booking dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Akasya Hotel - Side - Turkey | ak asya hotel antalya hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

Konuyla ilgili içerik divan asia booking

Liziqi kanal 老早 就 想 就 看 得 得 得 得 上 上 上 竹沙发 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的!!!! 椅子 椅子 椅子 椅子 椅子 椅子 椅子 椅子 椅子 椅子 椅子 椅子 篓 篓 背 背 背 背 背 背都 不 会 簸箕 蛀 蛀 蛀 做 做 做 做 做 做 整套 整套 整套 整套 整套 一 一 一 一 最后 最后 最后 折腾 折腾 折腾 折腾 折腾 折腾 折腾 折腾 折腾 出来 出来 出来 出来 出来 出来 出来 出来 出来 出来 出来 出来 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,的微笑~ Uzun zamandır bir koltuk takımı almak istiyordum ama istediğim koltuk takımının fiyatı 10.000 yuan’dan fazlaydı. Geçen hafta büyükbabamın yaptığı bambu bir kanepe buldum ve kendime bir takım yapmaya karar verdim! Arka sepetler, sandalyeler veya ipekböceği yetiştirme askıları gibi yılın bu zamanlarında yapılan bambu eşyalar solucanlar tarafından kemirilmez. Daha önce arka sepetler, yelpazeler ve faraşlar yaptım ama asla kanepe yapmadım. Ve deneme yanılma yoluyla geçtim. Çok şükür sonunda Arhat yatağı, empress sandalye ve sehpa yapmayı başardım. Bir servet kurtardığım için çok mutluyum. YouTube’da Liziqi Kanalına abone olun: Kanalımın diğer videoları: Kabarık ve Yumuşak Kuzu Yünlü Pelerin: İpek yorgan: Tahta baskı: Çevirmek için bağlantıya tıklayın: #LiziqiChannel #Liziqicooking # LýTửThất #李子柒 #Chinesefood #리즈치 .

READ NOW  Horus Paradise Luxury Resort | horus paradise luxury resort ile ilgili tüm en iyi bilgiler

divan asia booking hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Bamboo Sofa竹沙发 | 为生活添一抹淡雅绿意,用砍下的竹子制些物件儿 |Liziqi channel
Bamboo Sofa竹沙发 | 为生活添一抹淡雅绿意,用砍下的竹子制些物件儿 |Liziqi channel

为生活添一抹淡雅绿意,用砍下的竹子制些物件儿 , Ardından, günlük güncellemeyi hemen aşağıda olan diğer içeriği keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Velena Butik Otel | Neredekal.com | velena hotel şile hakkında yeni güncellenen içeriğin özeti

Daha fazlasını görün

divan asia booking ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Bamboo #Sofa竹沙发 #为生活添一抹淡雅绿意用砍下的竹子制些物件儿 #Liziqi #channel.

liziqi,Lý,Tử,Thất,中国风,田园风,Chinese girl,Chinese food,李子柒,诗意,生活方式,竹器,手工,传统器具,liziqi cooking.

Bamboo Sofa竹沙发 | 为生活添一抹淡雅绿意,用砍下的竹子制些物件儿 |Liziqi channel.

divan asia booking.

divan asia booking hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘nin divan asia booking içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Katie Gwaltney diyor ki:

  Does anyone know name of the thick hatchet tool she uses at the beginning to shave/cut down the bamboo? This is so inspiring!

 2. Ephesians Verse diyor ki:

  Look at their bamboo every bamboo is single it's very easy to cut..but here in my country bamboo is very difficult to cut coz bamboos are bunch bunches

 3. abu khanjar diyor ki:

  Превосходно, великолепно, просто слов нет! 👏👏👏👏👏👏👏, продолжай в том же духе Ли Цзи, не давай таланту пропадать.

 4. حسن حسن diyor ki:

  مرحباً الى اين تذهبين نريد المزيد من الفيديو نحن نحبكي 🇮🇶🇮🇶🇮🇶هل نتي بخيير

 5. منصور المقرحي diyor ki:

  هذه هي الفتاة الريف الرائعة الجميلة القوية التي يعتمد عليها في كل أمور الحياة وليست فتيات المدينة المدللات. انا احب هذه النوعية من الفتيات . 😀😀😃🥰😍🙊🙊💞💚💚💚👍🏼💯👍🏼💯👍🏼🤝🤝💪🦾🦾

 6. Angela Thompson diyor ki:

  Lady I love your videos. I wish that we were neighbors. I would pay you to teach me each day. This is fantastic your amazing. I did not realize that your where a bamboo furniture makers too. And the way you show your storyline is so good. Is someone else putting this all together or are you placing the camera each time? I live for videos that just show. There is no need to talk all the time. I do not speak your language but I could see what steps you are taking next and if I had the materials I could follow along!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir