Bu makalenin içeriğinde kompost tuvalet nasıl yapılır ele alınmaktadır. kompost tuvalet nasıl yapılır hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Bağ Evine Kompost Tuvalet Yapımı ( Foseptik Çukuru Nasıl Yapılır? ) makalesinde travelinnandsuites.net ile kompost tuvalet nasıl yapılır konusunu tartışalım.

Bağ Evine Kompost Tuvalet Yapımı ( Foseptik Çukuru Nasıl Yapılır? ) içindeki kompost tuvalet nasıl yapılır ile ilgili içeriğin özeti en doğru şekilde

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için kompost tuvalet nasıl yapılır dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Erzincan'ın neyi meşhur? Erzincan denince akla gelenler... | erzincanın nesi meşhur ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili içerik kompost tuvalet nasıl yapılır

Bağımızda yıllar önce yapılan klozet gideriyle ilgili arızalı bir yapıyı değiştirmek için kompost tuvalete alternatif bir yöntemle tamir ettik. Foseptik çukuru, kanalizasyon gideri, odun bu şekilde yapılmış. kompost tuvalet, bağ evi tuvalet yapımı, kompost tuvalet nasıl çalışır, kompost tuvalet nasıl kullanılır, kompost tuvalet nasıl yapılır bağ evi yapımı, foseptik çukuru, foseptik çukuru yapımı, foseptik çukuru nasıl yapılır, foseptik çukuru nasıl yapılır video, fosseptik inşaat, fosseptik açma, fosseptik bağlantısı, fosseptik, bahçe için fosseptik, fosseptik nedir, bağ evi projeleri, bağ evi nasıl yapılır, bağ evi yapımı, kompost tuvalet nedir, nasıl yapılır kompost tuvalet, evde spor, ev turu, ev yapımı, ev vlog, ev temizliği kompost tuvalet nedir nasıl kullanılır, kompost tuvalet nasıl kullanılır, kompost tuvalet nasıl çalışır, kompost tuvalet ne demek, kompost tuvalet fiyatı, nasıl yapılır kompost tuvalet, kompost tuvalet karavanı, kompost tuvalet kullanımı, kuru kompost tuvalet, atıksız kuru kompost tuvalet, kamyonet için kompost tuvalet, karavan için kompost tuvalet, yelkenli için kompost tuvalet, tekneler için kompost tuvalet, kabin için kompost tuvalet, kompost tuvalet karavan kullanımı için, karavanda kompost tuvalet, minibüste kompost tuvalet, evde kompost tuvalet, küçük evde kompost tuvalet, karavanda kompost tuvalet, ızgara dışında kompost tuvalet, teknede kompost tuvalet, kara tanka karşı kompost tuvalet, kompost tuvalet vs fosseptik, kompost tuvalet vs normal tuvalet, idrar yönlendiricili kompost tuvalet, solucanlı kompost tuvalet .

READ NOW  İrlanda'nın diğer Yüzü,Alın size Avrupa😳What’re bad things in Ireland-Dış Hatlar By Yasko 27.bölüm | irlanda nın neleri meşhur hakkındaki tüm bilgiler yeni güncellendi

kompost tuvalet nasıl yapılır hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Bağ Evine Kompost Tuvalet Yapımı ( Foseptik Çukuru Nasıl Yapılır? )
Bağ Evine Kompost Tuvalet Yapımı ( Foseptik Çukuru Nasıl Yapılır? )

Görüntülediğiniz Bağ Evine Kompost Tuvalet Yapımı ( Foseptik Çukuru Nasıl Yapılır? ) hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından Travel Inn And Suites her gün gönderilen diğer içeriği hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

READ NOW  ÇİÇEK FESTIVALİ & Bütün Taktik ve Tüyolar | Game of Sultans | En eksiksiz çiçek festivali ile ilgili içerik

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

kompost tuvalet nasıl yapılır ile ilgili bazı öneriler

#Bağ #Evine #Kompost #Tuvalet #Yapımı #Foseptik #Çukuru #Nasıl #Yapılır.

kompost tuvalet,bağ evi tuvalet yapımı,kompost tuvalet nasıl yapılır
bağ evi yapımı,foseptik çukuru,foseptik çukuru yapımı,bağ evi yapma
kompost tuvalet nedir,kompost tuvalet nasıl yapılır,ev turu,ev yapımı,ev vlogu,kuru kompost tuvalet,atıksız kuru kompost tuvalet,kompost tuvalet nasıl temizlenir,hangi ülkede tuvalet yok,compost toilet for camper,hindistan tuvalet,tuvalet nerde,compost toilet in house,compost toilet in tiny house,bağ evi,bağ evi tuvalet.

Bağ Evine Kompost Tuvalet Yapımı ( Foseptik Çukuru Nasıl Yapılır? ).

kompost tuvalet nasıl yapılır.

kompost tuvalet nasıl yapılır hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net kompost tuvalet nasıl yapılır hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. KİLER diyor ki:

  Şehirli düşüncesiyle algımız farklı çalıştıgı için toprağın içindeki zararlı ve yaralı şeylerin neler olduğunu algılamamız biraz değişikliğe uğruyor.toprak belirli zaman aralığında organik olan şeyleri öyle hale getiriyorki en güzel meyve sebzenin oluşumuna izin veriyor.ister haycvansal ister insandan(tükettiklerinden dolayı insanlarınki hayvanlarınkinden çok daha kaliteli organik gübre yapar)kaynaklanan gübrelerin topraga atmadan oluşunu tamamladıkdan sonra ne kadar faydalı oldugunu biraz olsun bilimsel araştırmalar yapılsa bazı ülkelerde insan dışkısının bile evlere konulan depolama alanı ile toplayan ve bununla çok yüksek verim elde edildiğini görecekler.alğıyla ilgili bir durum var neyin zararlı neyin faydalı olduğu bize sunulan algıla durumumuzla ilgili şeylerdir, bu arada hayvansal yada insandan üretilen organık gübrenin dengesiz ve bilinçsiz kullanımı insan sağlıgınada doğayada zararlı olacagınıda unutmamak gerekir sevgiler saylılar…

 2. cagri yakar diyor ki:

  Yanlış iş yaptın senin koyduğun o bidon 30 lt en fazla 10 gün idare eder sonra tuvalet taşar sıvıyı süzer eyvallah ta afedersin o küçücük delikten o bokları nasıl eritecen içine öğütücu motor taktında biz mi görmedik dayı oğli😂

 3. Koca Ayak diyor ki:

  Bu durum sağliklimi atiklarin yeralti suyuna karisip hastaliklara neden olduğu soyleniyor bu konu hakkindaki fikriniz nedir

 4. Köy İşleri diyor ki:

  Öncelikle merhabalar yorum olarak en çok sorulan sorulara bu yorumla cevap vermek istiyorum.

  1. Sorunuz; Çoğu izleyicimiz bidonun küçük olduğunu hemen dolar demiş öncelikle yaz boyu sürekli kullanıldı her bahçeye gittiğimizde o bağ evinde yaz boyu kalmadık toplamda 1 hafta anca kalabildik ve ara ara gittiğimiz zaman tuvaleti kullandık o bidon bizim ihtiyacımızı fazlasıyla karşıladı. Bu yaz yeni bir video ile bidon doluluk oranını ve yeni bir büyük bidon ile değiştirme videosu çekeceğim.

  2. Sorunuz; Koku oluyor mu sorusu. Hiç kokusu olmadı çünkü bidon bağlantısı öncesi s boru ekledik s boru normal evimizde ki olan sistem olduğu için içinde su hapsediyor bu sebepten dolayı herhangi bir koku problemi olmuyor.

  3. Sorunuz; Atıklar bahçeye zarar verir mi sorusu. asla kimyasal bir atık söz konusu değil tamamen insan dışkısı organik yapıda olduğu için sistemden dışarıya çıkan dışkı toprak altında fermantasyon geçiriyor ve toprağa organik madde salınımı yapıyor bu organik madde ise bitkiler için en iyi gübre diyebilirim kimyasal gübre yerine organik gübre toprak açısından daha faydalı olduğu bilinmekte.

  4. Sorunuz ise dolduğu zaman nasıl boşaltılacak bu sorunun cevabı yazın yapacağım yeni video ile göstereceğim bidon küçük hacimli olduğu için bidon değişimine gideceğim dolma durumunda bidonun içinde sadece toprak olacak dışkı sulanmış bir şekilde toprak tarafından emilmiş olacak.

 5. Ibrahim Senses diyor ki:

  Selamun aleykum . Ustam peki o kuyuyu nasıl çektircz ya bende de var da dalgıç pompa falan çok pahalıya geliyor başka bir çözüm var mı

 6. Joseph Sharon diyor ki:

  Hocam bizim bu sistemi kuracağımız yerde hep tarım arazileri veya meyve veren ağaçlar var bunlara yakın olması bir sorun teşkil eder mi

 7. Halil Barış Şengül diyor ki:

  En az 60 lt lik bir bidonun altını keserek taş zemine oturtsak daha iyi olmaz mı?
  Ayrıca karavan tuvaletlerinde kullanılan ve dışkıyı sıvı hale çeviren, aynı zamanda da koku giderici kimyasal tablet ve sıvıyı sifona eklemek de mantıklı olabilir.
  Fakat çalışma mantığını videonuz sayesinde anladım. İzlediğim en basit ve en mantıklı video sizinki. Gerçekten çok teşekkür ederim.
  Bağ evinin yanında 1.5*1.5 duş teknesi ve klozet sığacak kadar beşon lardan dört köşe bir tuvalet kabini yapmayı düşünüyorum. Duvarları palet tahtalarından yapacağım. Gideri te sizin yönteminizle yaptık mı iş tamam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir