Bu makalenin konusu bozüyük nereye bağlı etrafında dönecek. bozüyük nereye bağlı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu BABA OCAĞI VE GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ YER OLAN BOZÜYÜK KÖYÜ-GEVENES KÖPRÜSÜ VE BELEN KAHVESİ makalesinde travelinnandsuites.net ile bozüyük nereye bağlı’yi analiz edelim.

bozüyük nereye bağlı hakkında genel bilgiler en ayrıntılı BABA OCAĞI VE GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ YER OLAN BOZÜYÜK KÖYÜ-GEVENES KÖPRÜSÜ VE BELEN KAHVESİ

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bozüyük nereye bağlı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

bozüyük nereye bağlı ile ilgili bazı içerikler

Türkiye’nin doğal güzelliklerini tanıtmaya devam ediyoruz. Bu haftaki bölümde sizlere Muğla’nın Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük köyü, Baba Ocak ve güzel köy dizilerinin çekildiği köy, Ormancı şarkısının geçtiği Gevenes Köprüsü ve Belen Kahvesini tanıtmaya çalıştık. Yatağan’a 24 km ve 9 km uzaklıktadır. Bu köye geldiğinizde filmlerin çekildiği tarihi konakları görebilir, daha sonra yeşilliklerle çevrili ve buz gibi suyu olan köydeki 2 restorandan birinde bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Çaybükü köyü ile devam edebilirsiniz. Bu köye geldiğinizde “Gevenes’in ortasında döner değirmen Değirmenin taşları dağdan iner Ormancıya atılan kurşun değer Tevfik’e Tevfik’imin acısı yüreği deler Gevenes’in suları içimi hoştur. köprünün içinde gelip geçmek için Tevfik’imi hiç vurdular Yazık orman köyünün iki genine sahipsin “cine” sözleriyle anılan tarihi Gevenes köprüsünü ve değirmeni ziyaret edebilirsin.Ardından Belen kahvesini ziyaret edebilirsin Ovaya hakim bir tepede halk arasında bilinen bu kafede yaşanan bir olaydan sonra bestelenen “Çıktım, Belen Kahvesi’ne baktım, Mustafa bey dama oynamak için ovaya seslendi ve hemen Ormancı gelince sofrayı yıkadı.” Bir şeyler yiyip içebilirsin. Gevenes köyü Muğla merkeze 40 km uzaklıkta. Aydın Muğla karayolunun 8 km. Muğla’nın Yatan ilçesini tanıtmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin doğal güzellikleri. Bu haftaki bölümümüzde sizlere Muğla’nın Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük köyü, Baba Ocak ve güzel köy dizilerinin çekildiği köy, Ormancı türküsünün geçtiği Gevenes Köprüsü ve Belen Kahvesini tanıtmaya çalıştık. Yatağan’a 24 km ve 9 km uzaklıktadır. Bu köye geldiğinizde filmlerin çekildiği tarihi konakları görebilir, daha sonra yeşilliklerle çevrili ve buz gibi suyu olan köydeki 2 restorandan birinde bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Çaybükü köyü ile devam edebilirsiniz. Bu köye geldiğinizde “Gevenes’in ortasında değirmen döner, Değirmenin taşları dağdan iner, Ormancıya atılan kurşun değer Tevfik Tevfik’in acısı yüreği deler Gevenes’in suları içimi hoştur. köprünün içinde gelip gitmek Tevfik’imi vurdular mı hiç? Yazıklar olsun orman köyünün iki gence” sözlerinde geçen tarihi Gevenes köprüsünü ve değirmeni ziyaret edebilirsiniz. Halk arasında ovaya hakim bir tepede bilinen bu kafede yaşanan bir olaydan sonra bestelenen “Çıktım ovadaki Belen Kahvesi’ne baktım Mustafa bey dama oynamaya çağırdı. Ormancı gelir gelmez sofrayı yıkıyor. Sözden anlamayan oduncu delidir” sözlerinde geçen Belen kahvesine uğrayıp hemen yanındaki kafeteryada bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Gevenes köyü, Muğla il merkezine 40 km uzaklıktadır. Aydın Muğla karayolundan 8 km içeride bulunan Belen kahvesi, Muğla’nın Yatağan ilçesine yakın. Abone olun www.youtube.com/bekiroztekinvideograp… Adnan Menderes müzesi Merhum Adnan Menderes’in memleketi Çakırbeyli köyü çarşısı, Seyir Tepesi Temalı Kent Orman Parkı Sanatçılar şehri, Teos antik kenti.

READ NOW  Türkiye'den Çok Ucuza, Komisyonsuz Yurtdışına Para Transferi | TransferWise | En detaylı yurtdışına para gönderme en ucuz ile ilgili tüm bilgiler

bozüyük nereye bağlı içeriği ile ilgili bazı resimler

BABA OCAĞI VE GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ YER OLAN BOZÜYÜK KÖYÜ-GEVENES KÖPRÜSÜ VE BELEN KAHVESİ

Okuduğunuz BABA OCAĞI VE GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ YER OLAN BOZÜYÜK KÖYÜ-GEVENES KÖPRÜSÜ VE BELEN KAHVESİ hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, aşağıdaki her gün Travel Inn And Suites güncelleyen diğer konuları okuyabilirsiniz.

READ NOW  Beylikdüzü Beylik Pazarı Yol Tarifi. | beylikdüzü nasıl gidilir hakkında en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bozüyük nereye bağlı ile ilgili öneriler

#BABA #OCAĞI #GÜZEL #KÖYLÜ #DİZİSİNİN #ÇEKİLDİĞİ #YER #OLAN #BOZÜYÜK #KÖYÜGEVENES #KÖPRÜSÜ #BELEN #KAHVESİ.

READ NOW  Pasaportsuz Gidilen Ülkeler (Sadece Kimlikle Seyahat Edebileceğiniz Ülkeler) | vizesiz ve pasaportsuz gidilen ülkeler ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

BABAOCAĞI VE GÜZELKÖY DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ YER BOZÖYÜK KÖYÜ GEVENES KÖPRÜSÜ VE BELEN KAHVESİ,BABAOCAĞI VE GÜZELKÖY DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ YER OLAN BOZÖYÜK KÖYÜ – GEVENES KÖPRÜSÜ VE BELEN KAHVESİ,BABAOCAĞI,GÜZELKÖY,BOZÖYÜK,BELEN KAHVESİ,GEVENES,ÇAYBÜKÜ,GEVENES KÖPRÜSÜ,GEVENES DEĞİRMENİ,Türkiye’nin doğal güzellikleri,Baba ocağı ve güzel köy dizilerinin çekildiği köy,MUĞLA,ORMANCI,ORMANCI TÜRKÜSÜ,Gevenes köprüsü ve Belen kahvesi,Ormancı türküsünün geçtiği köy,dama,güzel,köy.

BABA OCAĞI VE GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ YER OLAN BOZÜYÜK KÖYÜ-GEVENES KÖPRÜSÜ VE BELEN KAHVESİ.

bozüyük nereye bağlı.

bozüyük nereye bağlı içeriğiyle travelinnandsuites.net güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. bozüyük nereye bağlı hakkındaki makaleyi travelinnandsuites.net ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Kafadan Olaylar Kanalı Admini Buse Atali diyor ki:

  Videoya keşke açıklama da belirttilen yazıları sesli olarak bize anlatım yapıp bizlere sunsaydınız . Arka plan müzik yerine yada açıklamaya girip okumak yerine sizin dilinizden dinlemek isterdim . Bu benim nacizade fikrimdi

 2. FiHa diyor ki:

  Baba ocağından hayranlığım vardı güzel köylüyüde izlemiştim Eylül ayında tatildeyken uğrayıp gezdik baba ocağındaki doğallık kalmamış biraz ama samimi güzel yer..

 3. Lezzet Tarifem diyor ki:

  Güzel köylü dizisini hiç kaçırmadan izliyordum ☺️ Çok güzel bir yer 🥰😍 Emeğinize sağlık ☺️🤗

 4. Zülal Garipkuş diyor ki:

  Güzel Köylü dizisini bir ara takip etmiştim. Doğasıyla mekanlarıyla çok güzel yerler. Çok teşekkürler 👍🌹

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir