Makalenin konusu gazi meyhanesi tartışılacak. gazi meyhanesi ile ilgileniyorsanız, bu Atatürk'ün Masasına Kimse Oturamıyor

100 Yıllık Müze Gibi Restoran

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için gazi meyhanesi dışında bilgi ekleyebilirsiniz travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  ŞARK YAPRAK DÖNER - BURSA | En doğru bursa yaprak döner hakkında genel bilgiler

Konuyla ilgili açıklamalar gazi meyhanesi

#ChefStory #1924istanbul #dünyanın en iyi aşçısı 1995 yılında katıldığı bir yarışmada “Dünyanın En İyi Şefi” ödülünü kazanan Güney Afrika asıllı Mike Norman, İstanbul’un eski adıyla bilinen en tarihi restoranlarından birini satın aldı. “Rejans”. Norman, dünyanın en ünlü yazarlarından Gazi Mustafa Kemal Atatürk, dönemin ajanı Mata Hari ve İspanya Kraliçesi Agatha Christie’nin müdavimleri arasında yer aldığı bu Rus restoranının adını “1924 İstanbul” olarak değiştirmiştir. “Teker teker antikacıları dolaşıp eski tabak, çatal, kaşık, bıçakların hepsini aldım. Amacım para değil. Tarihi yaşatmak için bu restoranı aldım” diyen dünyaca ünlü şef Mike Norman, hikayesini ChefStory izleyicileri için anlattı. İyi seyirler! Chef Story’i diğer kanallardan takip etmek için; Instagram: Facebook: Tiktok: Story Box’ı takip etmek için; Youtube: İnstagram: .

READ NOW  offline the bar | Yeni güncellenen offline the bar hakkındaki bilgileri kapsar

gazi meyhanesi Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Atatürk'ün Masasına Kimse Oturamıyor | 100 Yıllık Müze Gibi Restoran
Atatürk'ün Masasına Kimse Oturamıyor | 100 Yıllık Müze Gibi Restoran

Görüntülediğiniz Atatürk'ün Masasına Kimse Oturamıyor , Ardından Travel Inn And Suites ‘nin hemen her gün yayınladığı birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Trabzon Uzungöl’de Kahvaltı | aksaray serpme kahvaltı hakkında yeni güncellenen bilgilerin özeti

Daha fazla haberi burada görün

gazi meyhanesi ile ilgili birkaç öneri

#Atatürk39ün #Masasına #Kimse #Oturamıyor #Yıllık #Müze #Gibi #Restoran.

chef story,yemek,story box,yemek hikayeleri,rejans,1924 istanbul,mike norman,atatürk’ün favori restoranı.

Atatürk'ün Masasına Kimse Oturamıyor | 100 Yıllık Müze Gibi Restoran.

gazi meyhanesi.

gazi meyhanesi hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. gazi meyhanesitravelinnandsuites.net hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. lady lady diyor ki:

  Mike, you did a great job! I went to this resto in 1994 and 2 month ago. For me, it was one of the best dinings in my life and I traveled the world and saw places. The atmosphere, food, small details- everything is very touching. Thanks a lot. Highly recommended to everyone who understands the quality and not the kitsch.

 2. Zioeen diyor ki:

  5 yıl boyunca kendisiyle çalışma fırsatım oldu. Vizyonuyla, karakteri ve kişiliğiyle on numara bir insandır. Buradan big boss'a selamlar 🙂

 3. Deanis uk. TS diyor ki:

  ❤️💙💚💜Çok teşekkürler tarih sadece kitaplarda yazan değilmişşş, yaşanmışlıkları izleri nasıl güzel hele ATANIN masasıı

 4. RECEP diyor ki:

  AMK PARA VERSEN GİTMEM ZATEN :))) MİLLETİ YOLMAK İÇİN YOK ATATÜRKÜN YEMEK YEDİĞİ MASA YOK SIÇTI TUVALET YOK KOKMUŞ ÇORAPLARI. LANNN Bİ GİDİN AMK:)))) ENEYİ YOLMA YOLLARI BUNLAR. OTURTMAZ TABİ MİLLET OTURMAK İÇİN DEĞİL MASASININ YANINDA KARŞISIN DA ARKASINDA OTURDUM YEMEK YEDİM HAVALARI ATSIN ORADAN PARAYI VURAYIM DİYE PLANI KURMUŞ ZATEN :)))) YOLUN KAZLARIIIIII

 5. AROB diyor ki:

  Hikaye , girişim , anlatım ve tabiki Atatürk'e verilen değer gerçekten çok güzel. Ama " 8:20 " pek hijyenik bulmadım bu sahneyi umarım stock videodur.

 6. Yusuf Çağrı ÖZTÜRK diyor ki:

  Adamın mantalitesine haran olmamak elde değil. Adam yaptığı yemeği, kendini övmüyor adam kalkıp geldiği gurbetteki tarihe sahip çıkıyor, mekandaki yaşanmışlığı övüyor. Adam başarı seviyor. Bir Türk olarak teşekkür ediyorum.

 7. Baku Baku diyor ki:

  Sana sokmuşlar amk, KGB piyanomu üretiyordu ??? 🤣🤣 Azərbaycandan salamlar . Ha bu arada ,adam ince damarı bulmuş o yüzden rezerve yapmış masayı, bu kadarda saf olmayın.

 8. Lion Lion diyor ki:

  YAAAAA. HEY GİDİ HEY. NE RAKILAR DEVİRMİŞTİR O MASADA MISTIK. KARGALARI KOVALADIĞI GÜNLER GELMİŞTİR AKLINA. SONRA LATİFE GELMİŞTİR. AHHH ULAN AHHH. BİR KARIYA 3 AY KOCALIK YAPAMADIM AMA KOCAMAN APTAL BİR MİLLET BENİ ATASI SANIYOR DİYE İÇLENE İÇLENE …. AYYYAŞ İŞTE NE OLACAK..

 9. ALPER diyor ki:

  Kendi milletinden olan bazı itler bile kötülerken böyle yabancı insanların sahip çıkıyor olması bana çok ağır geliyor…

 10. Asi şah diyor ki:

  Şuna asla katılmıyorum Birşey güzelse herkese göre güzel demek değildir,Birşey kaliteliyse herkese göre kalitelidir.

 11. Nurkan KAHRAMAN diyor ki:

  such a nice personality to respect and made alive 100 years old restaurant, This is a live museum to make you feel good old days. Congratulation Mike

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir