Makalenin içeriği daday çömlekçiler at çiftliği tartışacak. daday çömlekçiler at çiftliği hakkında bilgi ediniyorsanız, bu At Çiftliği, Atv Turu, Gölet Gezisi – Daday Kastamonu makalesinde travelinnandsuites.net ile daday çömlekçiler at çiftliği konusunu tartışalım.

At Çiftliği, Atv Turu, Gölet Gezisi – Daday Kastamonu içindeki daday çömlekçiler at çiftliği ile ilgili içeriğe ayrıntılı bir bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için daday çömlekçiler at çiftliği dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  #HD Gold Island Hotel, Alanya, Antalya, Turkey | antalya island hotel hakkında en doğru içeriği sentezleyin

Bazı açıklamalar daday çömlekçiler at çiftliği ile ilgilidir

Merhabalar, Bugün Kastamonu Daday ilçesindeki bir at çiftliğine gittik. Giderken Karabük’ün diğer ilçesi Eflani’yi gördüm. Hatta Kastamonu ilçesinden araçla gitmek de mümkün. Ama yollar daha iyi olduğu için tavsiye üzerine Eflani’den geçtik. Sonunda at çiftliğine ulaştık. Orada yarım gün geçirdik. Ardından at çiftliğine birkaç kilometre uzaklıktaki yapay bir göletin kenarında manzara eşliğinde milkshake içtik. Bunu oraya giden herkese kesinlikle tavsiye ederim. Daday’da birçok at çiftliği var. Tesiste ATV turları da düzenlenebildiği için Barış At Çiftliği’ne gittik. Önce orada doğal ürünlerden oluşan bir kahvaltı yaptık. Sonra ata bindik. Atların bir karakteri olduğunu orada anladım. Prenses adlı at daha çevik ve binmesi daha keyifli, Nazlı ise daha narin, daha yavaş ve daha isteksizdi. Ardından ATV ile köy turu yapın. Göletin kenarına gittik. Anne babamız çay içerken yanımıza gelen bir kediyi çok sevdik. Göletin yanında ağaç kabuğundan yapılmış tekneleri yüzdürdük. Günün sonunda babamın daha önce söz verdiği lunaparka gittik. O lunapark videosunu ayrı bir kısa video olarak paylaşmayı planlıyorum. Kastamonu merkez turu attık ve orada güzel bir yerde akşam yemeği ile günü sonlandırdık. Şile bezi dokuma aletini orada gözlemleme fırsatı bulduk. Giderseniz mutlaka etli ve tatlı çeşitleri çok güzeldir. Ama sıcak helva tatlısını tavsiye etmiyorum. Çok ağır oluyor. Diğer incir sütlü tatlısı ise çok hafif ve lezzetli. .

READ NOW  WMO Roof 360 Video 1 | roof 360 ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

daday çömlekçiler at çiftliği konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

At Çiftliği, Atv Turu, Gölet Gezisi - Daday Kastamonu
At Çiftliği, Atv Turu, Gölet Gezisi – Daday Kastamonu

Görüntülediğiniz At Çiftliği, Atv Turu, Gölet Gezisi – Daday Kastamonu hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, travelinnandsuites.net her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

READ NOW  Daima biz hotel | daima hotel antalya hakkında en iyi bilgiyi özetleyin

Yeni bilgi için burayı tıklayın

daday çömlekçiler at çiftliği ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Çiftliği #Atv #Turu #Gölet #Gezisi #Daday #Kastamonu.

at çiftliği daday,daday at çifliği,daday at çiftliği,kastamonu at çiftlikleri,daday at çiftlikleri,at çiftliğinde ne yapılır,at çiftliği gezisi,barış at çiftliği,daday barış at çiftliği,at binmek,ata nasıl binilir,at binme dersleri,at binme videosu,daday gölet,daday atv turları,atv turu,atv turu videosu,kastamonu daday atv turları,daday tanıtım videosu,horse farm,daday horse farm,barış at çiftliği tanıtım,ata binmek zor mu.

At Çiftliği, Atv Turu, Gölet Gezisi – Daday Kastamonu.

daday çömlekçiler at çiftliği.

daday çömlekçiler at çiftliği hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net ‘nin daday çömlekçiler at çiftliği içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. hasan bayram diyor ki:

    Kardesim merhaba.kastamonu ve dadaya ailemle gitmek istiyorum.aktiviteli bir yer baktim.iksir otel var.ve fakat ickili oldugu icin acikcasi cekimser kaldim.bana bu konuda bilgi ve destek verebilirmisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir