Bu makale, içeriğindeki kemer yemek restaurant hakkında açıklığa sahiptir. kemer yemek restaurant arıyorsanız, bu ANTALYA – ULUPINAR KÖYÜ VE ŞELALESİ #Kemer #Antalya #Ulupınar #Şelale makalesinde TravelInnAndSuites ile kemer yemek restaurant’yi keşfedelim.

En eksiksiz ANTALYA – ULUPINAR KÖYÜ VE ŞELALESİ #Kemer #Antalya #Ulupınar #Şelale içinde kemer yemek restaurant ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için kemer yemek restaurant dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

kemer yemek restaurant ile ilgili içerik

ULUPINAR NASIL VE NEREDEN GİDİLİR? Antalya’nın Kemer İlçesi’nin doyumsuz doğal güzellikleri göz kamaştırıyor. Bunlardan biri Antalya – Kumluca karayolu üzerinde, Kemer’den sonra, Çıralı sapağına 3 km kala. Ön planda Ulupınar köyü… Yazın bile Toros Dağları’ndan gelen buz gibi suyuyla bilinen bölgede kurulan balık çiftlikleri ve restoranlarla doğayı seyretmek ve bu güzellikleri yaşamak mümkün. Ulupınar köyü, her gün en az 500 turistin geçtiği Likya-Olimpos yolu ile de kesişmektedir. Havuzbaşı Şelale Restaurant, restoran olmadan önce balık çiftliği olarak kurulmuş. Bu çiftlikte hala binlerce alabalık var. Balıklar buradan bölgedeki otel ve restoranlara ulaştırılıyor. 50 gölette yılda 300 bin alabalık üretiliyor. Her gün binlerce yerli ve yabancı turist havuz başına gelerek yöreye özgü alabalık yiyor. Alternatifler de var. Kılda kızartılmış bıldırcın da bunlardan biridir. Antalya Kemer’e 30 km. uzaklıkta, Olympos dağlarının eteğinde, yeşillikler ve serin sularla bütünleşmiş şirin bir köydür… köydür. Çıralı Ulupınar arası mesafe araçla 8-10 km arasında değişmektedir. Ulupınar köyü adını doğal kaynak sularından almıştır. Temiz, berrak, buz gibi bir suyu var, Çıralı ve çevredeki birkaç köye içme suyu sağlıyor. Ulupınar, iki kelimenin birleşiminden oluşan bir kelimedir. (Harika) büyük dev demektir, (pınar) sade berrak kaynak suyu demektir. Ulupınar köyünün kaynak sularının aktığı derelerden birinin yanına yapılan 40-50 yıllık su değirmeni görülmeye değer bir güzellik. Yerli ve yabancı turistlerin yürüyüş yolu olarak kullandığı Ulupınar-Çıralı parkuru, trekking tutkunlarının uğrak noktası. Yürüyüş yolu üzerinde; asırlık çınarlar, yosunlu kayalar ve travertenler size eşlik ediyor. Ulupınar’ın kaynak suyu sayesinde bölgede çok sayıda alabalık çiftliği ve alabalık restoranı bulunmaktadır. ————————————————– ————– ———————— —————————————- ——————– Lütfen yapma Videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın ve zili açmayı unutmayın. Desteklerinizi bekliyorum 🤗🤗 En kısa zamanda yeni video ile karşınızda olacağım. Yorum ve beğenilerinizi bekliyorum 🙏🙏🙏 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUP INSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP EDEREK BİZE DESTEK OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. Beni Instagram’da Takip Etmek İçin: Youtube Kanalıma Abone Olmak İçin: AMWAY SAYFAMIZA KATILARAK EKİBİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? Amway İşletme Sahibi Ersin Hasköy (ASG NO: 5071739) Ücretsiz üye olmak için: www.amway.com.tr/user/ersin_1986/invite=yes Instagram Sayfamız: @zeliha_ersin_antalyabayisi .

READ NOW  Muş - Anadolu'da Meşhur Uçkun! | Şoray Uzun Yolda | muş nesi meşhur ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

kemer yemek restaurant konusuyla ilgili bazı görüntüler

ANTALYA - ULUPINAR KÖYÜ VE ŞELALESİ #Kemer #Antalya #Ulupınar #Şelale
ANTALYA – ULUPINAR KÖYÜ VE ŞELALESİ #Kemer #Antalya #Ulupınar #Şelale

Okuduğunuz ANTALYA – ULUPINAR KÖYÜ VE ŞELALESİ #Kemer #Antalya #Ulupınar #Şelale hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından travelinnandsuites.net Güncellemeyi hemen aşağıda olan diğer konuları keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Çırak | Edremit | TRT Belgesel | En detaylı edremit yemek ile ilgili tüm bilgiler

Daha fazla haberi burada görün

kemer yemek restaurant ile ilgili anahtar kelimeler

#ANTALYA #ULUPINAR #KÖYÜ #ŞELALESİ #Kemer #Antalya #Ulupınar #Şelale.

READ NOW  ABDULLAH ÖCALAN'NİN LİSE ARKADAŞI ÖCALANI ANLATIYOR | hilvan nereye bağlı hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

ulupınar,ulupınar şelalesi,ulupınar köyü,antalya ulupınar,doğa,yaşam,şark köşesi,yemek,alabalık,macera parkı,yüzme havuzu,hayvanat bahçesi,antalya,ersin hasköy,amway,iş,gezi,balık avlama,kendin ye kendin pişir,restaurant,çocuk parkı.

ANTALYA – ULUPINAR KÖYÜ VE ŞELALESİ #Kemer #Antalya #Ulupınar #Şelale.

kemer yemek restaurant.

kemer yemek restaurant içeriğiyle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. kemer yemek restaurant hakkındaki makaleyi travelinnandsuites.net ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. TRABZONLU ANNE diyor ki:

    Selam kardesım benım canlı yayınımdan hedıye getırdım sıze Ne guzelmıs oralar gûzel yasamlar dılıyorum sıze basarılar kardesım👏👏💖🌸🌸

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir