Bu makale, içeriğinde antalya havaalanı akseki ulaşım hakkında açıkça konuşacaktır. antalya havaalanı akseki ulaşım arıyorsanız, bu Antalya-Konya Kuzey-Güney Aksı Demirkapı Tüneli Bölünmüş yol Projesi Yıl Sonunda faaliyette makalesinde TravelInnAndSuites ile antalya havaalanı akseki ulaşım’yi keşfedelim.

Antalya-Konya Kuzey-Güney Aksı Demirkapı Tüneli Bölünmüş yol Projesi Yıl Sonunda faaliyette içindeki antalya havaalanı akseki ulaşım ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

READ NOW  Ayrılık Kıraç Sonbahar - Orjinal Dizi Müzikleri 2008 | En ayrıntılı sonbahar ayrılık hakkında genel bilgiler

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için antalya havaalanı akseki ulaşım dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar antalya havaalanı akseki ulaşım

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan aldığı bilgiye göre, Antalya-Manavgat Kavşağı-Tağıl-Derebucak Yolu güzergahında Antalya’yı Konya’ya ve iç kesimlere bağlayan kuzey-güney aksında inşa edilen Demirkapı Tüneli, 5 kilometre uzunluğundadır. Demirkapı Tüneli ve Antalya-Manavgat Kavşağı-Tağıl-Derebucak Yolu’nun tamamlanması ile Antalya-Konya arasındaki en kısa ulaşım tesisi kurulacak. Toplam uzunluğu 34,2 kilometre olan projenin 28 kilometrelik bölümü tamamlandı. En kısa ulaşım tesisi Antalya-Konya arasında kurulacak. Bölünmüş yol konforuyla hızlı ve güvenli ulaşım sağlayacak proje ile zamandan 29,1 milyon lira, akaryakıttan 6,4 milyon lira olmak üzere yılda toplam 35,5 milyon lira tasarruf sağlanacak. Proje, karbon salınımını 2 bin 535 ton azaltacak. #demirkapituneli, #antalyakonya, #konyaantalyadubleyol .

READ NOW  【4K】Alanya 2022 Сity center: Ataturk boulevard and Harbor | alanya avsallar görseller ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

antalya havaalanı akseki ulaşım konusuyla ilgili görüntüler

Antalya-Konya Kuzey-Güney Aksı Demirkapı Tüneli Bölünmüş yol Projesi Yıl Sonunda faaliyette
Antalya-Konya Kuzey-Güney Aksı Demirkapı Tüneli Bölünmüş yol Projesi Yıl Sonunda faaliyette

Okuduğunuz Antalya-Konya Kuzey-Güney Aksı Demirkapı Tüneli Bölünmüş yol Projesi Yıl Sonunda faaliyette hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites ‘nin hemen her gün yayınlanan diğer içeriği daha fazla okuyabilirsiniz.

READ NOW  İskenderun'da bir çadır alanı: Daha örgütlü olsaydık daha iyisini yapabilirdik | iskenderun kamp alanları hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

antalya havaalanı akseki ulaşım ile ilgili bazı öneriler

#AntalyaKonya #KuzeyGüney #Aksı #Demirkapı #Tüneli #Bölünmüş #yol #Projesi #Yıl #Sonunda #faaliyette.

antalya konya,demirkapı tüneli,kuzey güney aksı,konya antalya yolu,Türkiyenin Atılım Projeleri.

Antalya-Konya Kuzey-Güney Aksı Demirkapı Tüneli Bölünmüş yol Projesi Yıl Sonunda faaliyette.

antalya havaalanı akseki ulaşım.

antalya havaalanı akseki ulaşım hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. antalya havaalanı akseki ulaşım hakkındaki makaleyi travelinnandsuites.net ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Fatihsultan Mehmethan diyor ki:

  HELAL olsun haydi DURMAK yok YOLA tam GAZ Devam TÜRKiYEM YOLUN ACIK olsun Tüm Calisanlara Kolay gelsin kendinize Dikkat edin ALLAH KAZADAN BELADAN KORUSUN

 2. Mahir Taşkıran diyor ki:

  22-01-2023 bu gün o yolu motorsiklet ile test amaçlı kullandım. Tünelin antalya tarafındaki yolun yaklaşık 6km si hala yapım aşamasında. Tünelin mayıs 2023 de açılacağı tahmin ediliyor.

 3. Elif 42 diyor ki:

  Bu yol bitmez 12 sene dir bitmedi secim zamanl 4 kepce 2kamyon secim bittimi işte biter .milleti Kandirmayln .Konya Beysehir yolu bile 18 senede bitti .AKP kendisine oy ata yere degilde oy atmayan yere yatirim hizmet yaplyor …Yani .Kacanl Kovaliyor .bilmem anlatabildim ..millet vekili Gülay samancl hanlmefendi mecliste neyapar acaba .

 4. Alfred Hickorkmaz diyor ki:

  Taşağıl dan itibaren güzergah ı bi yazar mısınız,diğer yolla mı birleşiyor acaba Akseki de ?Birde Beyşehir e kadar yapılıyor mu acaba,Seydişehir e uğramadan?

 5. Mehmet Ali Aydınlı diyor ki:

  yolun son durumu ile ilgili bilgiler , videolarla halkımızı aydınlatacaklara şimdiden teşekkür ederim

 6. ON SA diyor ki:

  Eğer yorumlarda yazdığı gibi 80 km veya 50 km üzeri olursa güzel olur.Ticari faaliyet için bir dönem 1.5 seneye yakın kullandım çok sağlam sürücülük yeteneği gereken bir yol,umarım açılır da ticaret gelişir mevcut hükümeti sevmem ancak ülkeye faydalı olacak konularda alkışlamayi da bilmek gerek malum hükümetin partizanlari gibi olmamak lazım!Doğruya doğru yanlışa yanlış demek gerek!

 7. Bi Tanıdık diyor ki:

  Giresun'dan Antalya ya gittim. Konya Antalya arasındaki bu yol gercekten çok tehlikeli , ürkütücü ve yorucu . Ayrıca konya Kırıkkale arası ( kirikkale sınırında ) yaklaşık 50 60 km lik iğrenç , konforsuz bir yol vardı , arabanın 1 senelik ömrünü aldı o yol . O kadar kötü bir yol daha önce görmedim hiçbir yerde.

 8. Mehmet Beydogan diyor ki:

  30 km değil,80 km kısalacak,çevre yolu vs saymasan bile en az 65 km,çevre yolu vs ile 80 km kısalacak,mevcut şeyişehir yoluna göre,üstelik dağlık değil,düz yol.

 9. omer sandal diyor ki:

  yolun mevcut yola göre 30 km kisalacak diye belirtilmis. mevcut yol hangisi ?bunu merak ediyorum mevcut yol konya antalya yolu manavgat uzerinden ise 80 km yakin kisaliyor ..bu konu hakkında bilgi verirmisiniz..

 10. Mehmet Beydogan diyor ki:

  yolu bitirtmezler,2016 da bitecek denildi,bitmedi,12 yıldır süren yol olur mu.
  toplam 40 km yolun 6 km'si halen yapılmadı,beydiğin çıkışı-tünel arasında kalan 6 km yol istenilse 2 ayda biter,tek tünel ile yol ulaşıma açılır.

  kalan 6 km yerine,tünel üstünde günde geçecek 1-2 akaryakıt tankeri için taşlık 10 km yolu yaptılar,en az 40 trilyon para harcandı,bolu dağı tüneli vs tünelin üstünden hiç servis yolu yapılmadı.
  Konya-Antalya arasını en az 80 km kısaltıyor,2 saat tasarruf,mevcut dağlık yola göre neredeyse düz yol.

 11. Ibrahim Zengin diyor ki:

  Yolun kısalmasından daha önemlisi yolun geometrisinin iyileşmesi, çünkü ortalama hız artacak dolayısıyla erişim süresi kısalacak.

 12. Ali Ozt diyor ki:

  Projesinden bitirme aşamasına kadar her bir emeği geçenlerden Allah razı olsun. İnsanımız daha iyilerine layık inşallah.

 13. Gülüzar Kalender diyor ki:

  Emeği geçenlerden ALLAH RAZI OLSUN Mühendislerimizden İşçisine kadar 🤲🤲🤲
  BÜYÜK GÜÇLÜ TÜRKİYE 🇹🇷🤲🇹🇷🤲

 14. Yılsem diyor ki:

  O bölgeye ihtiyaçtı çünkü Karadeniz iç Anadolu hatta Marmara dan Güneye inen insanımız rahat nefes alacak. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir