Bu makale, içeriğinde türkühane ankara balgat hakkında açıkça konuşacaktır. türkühane ankara balgat için arama yapıyorsanız, bu Ankara'da silahlı çatışma: 4 yaralı makalesinde türkühane ankara balgat’yi Travel Inn And Suites ile netleştirelim.

En eksiksiz Ankara'da silahlı çatışma: 4 yaralı içinde türkühane ankara balgat ile ilgili genel bilgiler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için türkühane ankara balgat dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Lotus Cheesecake - MeetLab Cafe Kozyatağı İstanbul | En eksiksiz kozyatağı cafe hakkında tüm bilgiler

Konuyla ilgili bazı açıklamalar türkühane ankara balgat

Ankara’nın Dikmen ilçesinde polis ekipleri ile aranan bir kişi arasında çıkan silahlı çatışmada 2’si polis 4 kişi yaralandı. .

Görüntüler türkühane ankara balgat içeriği ile ilgilidir

Ankara'da silahlı çatışma: 4 yaralı
Ankara'da silahlı çatışma: 4 yaralı

Okuduğunuz Ankara'da silahlı çatışma: 4 yaralı hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Sonra travelinnandsuites.net günde günde güncellenen daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

READ NOW  Kuraklığa karşı geliştirildi! Suyu çok az tüketiyor | maja kırkpınar fiyat hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

türkühane ankara balgat ile ilgili anahtar kelimeler

#Ankara39da #silahlı #çatışma #yaralı.

silahlı çatışma,ankara silahlı çatışma,polis kovalamaca.

Ankara'da silahlı çatışma: 4 yaralı.

türkühane ankara balgat.

türkühane ankara balgat içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘ın türkühane ankara balgat içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Ahmet Kalkan diyor ki:

  Mekânın cennet olsun
  BÜLENT ARMAZ
  Yaralı halinde bile korkudan kelepçe vurdular okadar saat yaralı halde müdahale etmediler bir içinde yat

 2. Yusuf Derman diyor ki:

  Dag gibi adami yesiniz òlùsùnden bile korkuyonuz.hep silah sikmissiniz agir yarali.birde ters kelepce yaziklar olsun..
  ALLAH rahmet etsin.

 3. AGRESİF YENGEÇ 🦀 diyor ki:

  Ben bu olay olurken 14 yaşındaydım halen burda oturuyorum Ankara Çankaya huzur mahallesi burası bu olay hakkında iki söylenti vardı 1. 2 terörist takip ediliyor ve polis ekiplerini farkedince ateş açtı 2. Rus kökenli uyuşturucu satıcısı 2 erkek 1kadın kadın gözünden vurulmuş polis ekipleri bizi fazla yaklaştırmadı pek emin değilim ama burada görünmüyor zırhlı örümcek araçları vardı bir bu kadar daha Polis düşünün

 4. ali aydin diyor ki:

  Bildiğin rezillik ne güvenlik alma var ne emniyet adam ordan sanki dönerciden döner sipariş ediyor çelik yelek gelsin az yağlı hep artist işini layıkıyla yapan kaç adam var bizim memlekette

 5. Ahmet Talha İslek diyor ki:

  Bu kadar amatör bu operasyon görmedim. 2 yil boyunca bunlara ne öğretiyorlar.yine de hepsinden Allah razı olsun. Bizim için görev yapıyorlar fakat eğitimleri kötü.

 6. Sinan KORKMAZ diyor ki:

  Koşarken dizilişleri hatalı, yanaşmaları ve irtibatları hatalı. Şahıs silahlı. Her kafadan ses çıkıyor. Çember ve daralatma sağlam değil. Açıkta herkes. Ayrıca makinalı tüfeksiz, timsiz bu iş olmaz. Neyse.

 7. Server Kaya diyor ki:

  Aga eğitim yok polislerde cidden Amerikalı aynasız izleyenler onu yakından takip edenler bana hak verecektir ne yazık ki.

 8. Arda Çetin diyor ki:

  Memlekette neden suç var neden bi çatışma olunca insanlar ölüyor polis nerede kaldı diyoruz normal değil mi bir tane silahlı adam için bak altını çiziyorum 1 tane adam için en az 20-25 polis gitmiş hepsi havaya sıksa bile bir mermi adamın kafaya gelir olay çözülür 1 adam için 25 polis gidecekse boku yedik amk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir