Bu makalenin bilgileri ankara kalesi kafeler ile ilgili olacaktır. Ankara'yı geziyorum vlog makalesinde TravelInnAndSuites ile ankara kalesi kafeler hakkında bilgi edinelim.

Ankara'yı geziyorum vlog’da ankara kalesi kafeler ile ilgili içeriğin ele alınması

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu TravelInnAndSuites web sitesi ile, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ankara kalesi kafeler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Tek Geçilecek Cantık Keyfiniz Geçit Pidecioğlu'nda | pidecioğlu ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili açıklamalar ankara kalesi kafeler

Başkent Ankara’nın tarihi yerlerini gezmeye devam ediyoruz. Bu bölümdeki durağımız tarihi Ankara kalesidir. Ankara kalesini her zamankinden farklı bir şekilde dolaşmaya, tarihi ve mimariyi biraz keşfetmeye, bilinmeyen yerlere girmeye çalıştık. Ankara Kalesi’ne birçok kez gitmeme rağmen her gidişimde farklı bir deneyim yaşıyor ve yeni şeyler öğreniyorum. Bu gezi de onlardan biriydi. Bu videoda bana eşlik eden Erdinç beye teşekkürler.. İyi seyirler.. Abone olmak için ► Kanalımıza abone olun SEÇİMLERİM SİZİN İÇİN Trafik Günlüğü Serisi► Test ve inceleme videoları ► Ankara Geziyorum ► Bakım Onarım Yap kendiniz ► Türkiye’deki trafik kazaları sizden ► Kolaçan quiz sorar ► Moto kurye rehberi ► SOSYAL MEDYA HESAPLARIM Web: iletişim ► kolacanvlog@gmail.com Merhaba ben Kolacan 16 yıllık moto kurye 700 bin kilometreden fazla 700 bin kilometre ile video çekiyorum tecrübem, Çoğunlukla motosiklet, video çekmeme rağmen, benim adım bu. Kanalda oyun, oyun, eğlence, challenge, komedi, şaka, şarkı, spor, vlog, montaj, motosiklet, bakım, onarım, güvenli sürüş, eğitim, ekipman, inceleme, test, sürüş gibi farklı videolar görebilirsiniz. .

READ NOW  sporium yalova | Yeni güncellenmiş yalova sporium bahçeli konak ile ilgili bilgileri kapsar

ankara kalesi kafeler hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Ankara Kalesi'nde gizli tünel buldum | Ankara'yı geziyorum vlog
Ankara Kalesi'nde gizli tünel buldum | Ankara'yı geziyorum vlog

Okuduğunuz Ankara Kalesi'nde gizli tünel buldum , Ardından, travelinnandsuites.net ‘nin hemen her gün yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

READ NOW  N.E.R.D. - Hot-n-Fun (Official Music Video) ft. Nelly Furtado | hot nfun kahvaltı ile ilgili tüm en iyi bilgiler

Daha fazlasını burada görün

ankara kalesi kafeler ile ilgili öneriler

#Ankara #Kalesi39nde #gizli #tünel #buldum #Ankara39yı #geziyorum #vlog.

Motovlog,motosiklet,motorcycle,inceleme,ankara,Kolaçan,ankara kalesi,kolaçan ankarayı geziyorum,ankara kalesinin bilinmeyenleri,ankara kalesi tarihi,motovloggers,motovlogger,ankara kalesi gizli geçit,ankara kalesi gizli tünel,ankara kalesi define,define aramak,ankara da kilise,tarihi kilise kalıntısı.

Ankara Kalesi'nde gizli tünel buldum | Ankara'yı geziyorum vlog.

ankara kalesi kafeler.

ankara kalesi kafeler bilgisiyle TravelInnAndSuites sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. ankara kalesi kafeler hakkındaki makaleyi TravelInnAndSuites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Marco diyor ki:

  Bu sene gittim .resmen utandım. Kale içi çiş kokuyor. Hala Kale yapışık gecekondu var. It kopuk dolu, Kale duvarında cüzdan Kemer asmışlar satıyorlar. Abi adamlar 2000 yıl önce yapıp tertemiz bıraktığı kalenin içine sicmislar.restarasyon sanki inşaat santiyesi hic doğal restorasyon gibi durmuyor. .güvenlik yok , tuhaf tam bir tarih düşmanlığı hüküm sürüyor

 2. Pusat ZORBEY diyor ki:

  Böylesi tarihi yapıların hak etmediği bir durumda olması maalesef çok üzücü. Yabancı bir ülkede olsa, bu yapılar orjinal haliyle restore edilip, korunur ve şehrin cazibe merkezi olurdu.

 3. Nuri Özdemir diyor ki:

  Kalede büyüyüp 20 senedir bilmediğim şeyleri sizden ögrendim ellerineze saglık. Kiliseyi cidden bilmiyordum yanlız

 4. Türkçü W.M - 𐰼𐱃𐰆𐰺𐰣:𐰸𐰆𐰺𐰞𐰽𐰣 diyor ki:

  abi bişey diyicem angara kalesinde bi vampir diye bi adam varmış o nasıl bi olay ya gece ezandan sonra kaleye geliyomuş

 5. DİLER AİLESİ diyor ki:

  Yazıklar olsun ya çocukluğum geçti buralarda nice tarih kokuyor türbeyi bile kaldırmışlar mezar kapatılırmı ya

 6. Mehmet diyor ki:

  Geldiğimizde otlar yemyeşildi ve kuzeydeydi güneş

  Kömür deposu boşaldı işte Mamak′a sonbahar geldi

  Geldiğimizde otlar yemyeşildi ve kuzeydeydi güneş

  Kömür deposu boşaldı işte Mamak'a sonbahar geldi

  Güneş altında tutsaklar

  Geçen sonbahara bakıyorlar

  Şirin mi şirin gecekondu evleri

  Samsun asfaltında otomobiller

  Ne güzeldir yollarda olmak şimdi

  Güneş altında tutsaklar

  Geçen sonbahara bakıyorlar

  Şirin mi şirin gecekondu evleri

  Samsun asfaltında otomobiller

  Ne güzeldir yollarda olmak şimdi

  Ne güzeldir yollarda olmak şimdi

 7. İbrahim A.S Areyouwithme diyor ki:

  mitin bi sike yaradığı yok.emanet istese kendi gelirdi.adıyaman mı kurtaracak ankarayı rize mi sikerim öyl e dünyayı.hadi bakalım bundan sonra arayında bulun 12 yi gurban olsunlar ankara kalesine.

 8. ALİM DOĞAN diyor ki:

  Tamamen devletin sorumsuzluğu Ankara kalesinde öyle yerler varki dehlizler mezarlıklar tarihin en güzel eserleri ama kapalı yada devlet eli değmemiş tarihi bilinmeyen yapılar baliciler tarafından değerlendiriliyor

 9. Gul Karakul diyor ki:

  Ankara kalesi ve etekleri hatta heykele kadar Kentsel Sit Alanidir kendine ait bir imar planı vardir. Orda gecekondu dediğiniz çoğu yapı özel mülkiyete ait olduğundan ve devletin, belediyenin hatta sahislarin imkanları yettiği ölçüde restore edilir…Büyük işler büyük paralar maalesef keşke hepsi korunup kullanilabilse

 10. ipek semerci diyor ki:

  Allah razı olsun gönlünüz hiç incinmesin kalbimizden ne geçiyorsa hayatınızda yer bulsun sizin sayenize gidemedigimiz yerleri görüyoruz ben tarihi taşlara dokunmaya kiyamazken gençlerimiz çöp atiyo orası bi tarih daha iyi korunmalı ölmek üzere olan bi tarih gördüm acikcası üzüldüm 😣

 11. İLKER K. diyor ki:

  Abi delhiz değil dehliz benmi yanlış anlıyorum diye düşündüm en az 4 5 kez geçiyo aynı kelime hepsini de bir kaç kez dinledim ama bayağı delhiz diyor abi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir