Bu makale büyük zile oteli hakkında açıklama sağlayacaktır. Macit Koper Şahika Tekand Türk Polisiye Dram Filmi

Anayurt Oteli

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için büyük zile oteli dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Bitlis Otel Fiyatları | Bitlis Otelleri | En alakalı bitlis termal otel ile ilgili içeriğin tümü

Konuyla ilgili içerik büyük zile oteli

Homeland Otel | Macit Koper Şahika Tekand Türk Polisiye Dram Filmi | Zebercet, adının aksine eski bir otelde yöneticilik yapan sıradan bir adamdır. Aslında görünürde hiçbir sorunu olmayan bu adamın içinde fırtınalar kopmaktadır. Her gün gizlice kendisiyle ve yaşamla savaşır. Zebercet bu yüzden takıntılar edinmiştir. Bu takıntıların en büyüğü yolda. Bir gün otelin kapısından içeri giren güzeller güzeli bir kadın, Zebercet’in en büyük tutkusu, en büyük saplantısı olur. Kadın otelden ayrılır ve bir hafta sonra döneceğini söyler. Adam bir hafta bekler, kadının kaldığı odaya müşteri almaz, titizlikle ayarlar. Ağzından çıkan birkaç kelime kafasının içinde dönüp duruyordu. Heyecanla geleceği günü bekleyen Zebercet hayal kırıklığına uğrar, kadın gelmemiştir. Sinemamızın en önemli eserlerinden biri olan Anayurt Oteli, Yusuf Atılgan’ın aynı adlı eserinden Ömer Kavur tarafından sinemaya uyarlanmıştır. Yönetmen Ömer Kavur Oyuncular: Macit Koper, Şahika Tekand, Serra Yılmaz Ülke Türkiye #AnayurtOteli #MacitKoper #ŞahikaTekand .

READ NOW  Kartepe'de sırılsıklam olduk! Yalova Kartepe dağ yolları bikepacking | Bisiklet Turu ve Videoları | yalova kartepe turu ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

büyük zile oteli konusuyla ilgili görüntüler

Anayurt Oteli | Macit Koper Şahika Tekand Türk Polisiye Dram Filmi | Full Film İzle
Anayurt Oteli | Macit Koper Şahika Tekand Türk Polisiye Dram Filmi | Full Film İzle

Macit Koper Şahika Tekand Türk Polisiye Dram Filmi , O zaman travelinnandsuites.net her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Burayı tıklayın

บbüyük zile oteli ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Anayurt #Oteli #Macit #Koper #Şahika #Tekand #Türk #Polisiye #Dram #Filmi #Full #Film #İzle.

READ NOW  Sentinus Hotel Kusadasi | sentinus hotel kuşadası hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Türk filmleri,Yerli Filmler,Türk Filmleri 2020,Türk Filmleri 2019,Yeni Türk Filmleri,Film Adresi,Film Adresi Türk Filmleri,Anayurt Oteli,Şahika Tekand,Macit Koper,Serra Yılmaz,Macit Koper Filmleri,Anayurt Oteli Tek Parça,Anayurt Oteli Türk Filmi,Türk Dram Filmleri,Türk Polisiye Filmleri,Eski Filmler,Full Film İzle,Full Hd Film izle,Anayurt Oteli Restorasyonlu,Anayurt Oteli Tek parça.

Anayurt Oteli | Macit Koper Şahika Tekand Türk Polisiye Dram Filmi | Full Film İzle.

büyük zile oteli.

Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı büyük zile oteli bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘nin büyük zile oteli içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. serkan sahin diyor ki:

  Yanlizlik her akşam kapıyı anahtarla acmatir ve bütün gün çarşı pazar dolanıp bir karpuz bile alamamktir ,tek başıma bitiremem diye ;yanlizligi çok güzel ozetkemis olan film 👏👏

 2. Turna diyor ki:

  Ah o intihar hazırlığı… kitabı en iyi yansıtan kısımlardı bence…
  Ortalıkçı kadını biraz daha zayıfça şirin hayal etmiştim onu oturtamadım ama diğer şeyler çok uyumluu😢

 3. Nathanial Love diyor ki:

  This movie looks very interesting and I've heard the book is enjoyable. Does anyone know where I could find a subtitled version in English? Thanks!

 4. No Name diyor ki:

  En sevdiğim kitap, hastalıklı bir beynin kendi gözünden hayatı çok güzel resmedilmiş. Bazı yerler o kadar rahatsız edici ki çok etkilendim. Kitap çok gğzel uyarlanmış

 5. Onur Eskimez diyor ki:

  Film dönemine göre gayet hoş bir yapım. Filmin kamera çekimlerini ve görüntü yönetmenliği emeklerini takdir ettim. Aynı tarzın günümüzdeki zengin imkanlarla işlenmesi de heyecan verici olabilir.

 6. Russ Brissenden diyor ki:

  İyi bir uyarlama olduğu söylenebilir ancak kesinlikle kitabı okuduktan sonra izlenmeli yoksa bazı kısımlar havada kalıyor ve anlaşılmıyor. Horoz dövüşü sahnesi için tamam o yıllarda cgi kullanacak halleri yok da en azından daha kısa tutulabilirmiş. Kediyi de gerçekten öldürmüyor neyse ki

 7. Göksel Daşdemir diyor ki:

  Yanlızliğı bilen insanlar daha iyi anlar bu filmi …39 yaşındayım geç kalmışım izlemekle içsel dünyayla dışsal dünyayı çok iyi yansıtmış…

 8. ebhd33 diyor ki:

  horoz dövüş sahnesi keşke bu kadar uzatılmasaydı. kısa kesilerek de aynı etki verilebilirdi. günümüz şartlarında film için hayvanların hakiki şekilde dövüştürmesi affedilemez bir durum.

 9. cansu diyor ki:

  Filmi izlerken kendimi çok kötü hissettim. Bir yandan da çizim yapıyordum. Fark etmeden Zebercet'i çizdiğimi fark ettim. İlk kez bir filmde cinayetin beni bu denli etkileyebileceğini fark ettim.

 10. Lilly diyor ki:

  Turkce klavyem yok, mazur gorun. Bu filmin ana mesaji Turk toplumumun sorunlari, ornegin kadinin rolu. Otelin hizmetcisini dayisi otele verirken "bu hep uyur" demis. Hizmetcinin "hep uyumasi" ne anlama geliyor ? Cevabini film ilerledikce goruyoruz. Zebercet kadini igfal ediyor, ve kadin "gormemezlikten geliyor", uyuyor gorunuyor. Dayisida igfal etmis olmali kadini….. Turk toplumunda soyut somut igfaller cogunlukla gormemezlikten geliniyor. Zebercet'in hizmetciyi igfal esnasinda oldurmesi ne anlama geliyor ? Iste bu kismi daha komplike. Turk kadininin toplumdaki yeri cok acikli. Bazi yerlerde hayvandan daha degersiz. Filmin bir sahnesinde bir kadin polise rapor verirken agliyor. Polis "Kes aglamayi yoksa atarim disari !" diye bagiriyor kadina. Kadin adeta 2. sinif insan toplumumuzda. Fakat Zebercet'in hizmetciyi igfal ederken oldurmesi sadece bundan dolayi degil, topluma olan kizginligindan en ziyade. Erkekler hinclarini kadindan aliyor her gun, cunki kadin 2. sinif bir varlik ve toplumun haksizliklarini/igrencliklerini kadinlar hayatlariyla oduyor. Horoz kavgasi sahneleri bu anlamda cok etkileyici. Bir horozun diger horozu oldurmesini seyreden erkekler heyecanli ve zevkli. Sinemadada siddet filimleri seyrediliyor. Siddete alisik ve duskun bir toplum….ilginctirki bir sahnede oparlorden Fatiha okunuyor, ve herkes donmus gibi duruyor. Zebercet ise istirak etmek istemiyor. Durumun hipokrasisinin farkinda. Kronik toplumsal siddet aliskanligina yenilen Zebercet careyi intiharda buluyor. Bu filim yalnizlik veya depresyon filmi degil aslinda. Cok daha derin yapili. Ve cok guzel islenmis Turk toplumunun siddet aliskanligi. Macit Koper bu rolde saheser oranda basarili.

 11. Buda geçer diyor ki:

  Filmde hacırahmanlı köyünden bahsediliyor,30 sene köyümde kalmış,kendisini görmek nasip olmadı,ben doğmadan 1 yıl önce istanbula gitmiş,babam kendisini tanıyor,görüşürlermiş köyde,övgü ile bahseder hep kendisinden,ALLAH rahmet eylesin,böyle insanların kıymeti nedense öldükten sonra anlaşılıyor,onlar toplumun her zaman önünde giden şahsiyetlerdir,öngörüleri kuvvetlidir.

 12. Elif Yasemin diyor ki:

  Psikolojim bozuktu, filmi izleyince daha da bozuldu…film müziği zaten intihardan hemen önce dinlenecek olan türden

 13. Umut Doğan diyor ki:

  Bu film çekildiği zaman babam Nazillide Ankara palas otelinde çalışıyormuş,anlattığına göre Ömer kavur çok eli bol birisiyimiş oyuncular için su gibi para harcıyormuş,hatta babam kısa bir sahnede rol almış 1 haftalık yevmiye parası aldım o sahneden diyordu

 14. Samet K. diyor ki:

  Yalnızlığı, insan ruhunu ve duygularını çok iyi yansıtan bir film. Kitabını okumadım ama mutlaka okuyacağım bi ara. Bazı filmler olur, bittikten sonra içinde bir boşluk hissi olur ama bu beklediğin gibi olmadığından falan değil bilakis etkilendiğin için olur. O filmlerden biri de bu işte. Otelcilik mesleği de gerçekten göründüğünden daha zor, günümüzde de aynı şekilde. Tabii bu filmde ayrıca yalnız kalmasından ve uzun yıllar o işle meşgul olmasından dolayı daha da zorlu geçiyor. Sonu da böyle bitiyor işte… Her ne durumda olursak olalım, ne yaşarsak yaşayalım; yaşantımıza ve sağlığımıza dikkat etmemiz, kendi sınırlarımızı zorlamamamız şart. Her neyse iyi seyirler herkese. Macit Koper de on numara oynamış bu arada.

 15. Black diyor ki:

  kitabı daha ii ki zaten kitapta film için uyarlanmaya zor bir kitap. Bilinçaltı tekniği ile yazılmış psikolojik bir romanı filme dökmek ; romana bağlı olarak filme dökmek zor. Başarılı bir uyarlama senesine göre ama bana göre değil. Kitabı daha ii (bence)

 16. Haşim diyor ki:

  Lütfen kitabı okumadan bu filmi izlemeyin. Olayların derinliği, sebepleri detaylı bir şekilde kitapta mevcut. Boş bir film yorumları atmak zorunda kalırsınız yoksa.

 17. ALİHAN DEMİR diyor ki:

  Romanı okudum filmi izledim eser uzerine tezler okudum. Çıkardığım sonuç şu bu eser abartıldığı kadar degil. Sadece kendi dönemi açısından iyi o kadar. Günümüzde bu eseri aşan birçok eser var ve onlara bakmak gerekiyor biraz da

 18. Kutay başak diyor ki:

  Bazı filmleri anlamak için 2 tek atmak gerekir , bu film de onlardan biri , kavrayabilmek güzel oldu emeği geçen herkese teşekkürler…

 19. serdar devrim diyor ki:

  Ne denir nasıl anlatılır bilemedim. Kitap benim için tek solukta bitti ve ardından hemen filmi izledim. Zeberceti anlamak istedim. Anladığım yerler kadar kızdığım yerlerde oldu. Hayatın gizli kalmış bir kuytu köşesinde kendini bulmaya çalışan yanlız bir insanın bu arayış sürecinde en temelde geldiği yerin onu nereye götürebileceğini gördüm Zebercette. İsterdim ki kitaptaki gibi aile geçmişi de yansıtılsın. Ancak bu haliyle bile başarılı bir uyarlama olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir