Makale dim çayı kahvaltı tartışacak. dim çayı kahvaltı’yi arıyorsanız, bu Alanya Dim Çayı makalesinde travelinnandsuites.net’da dim çayı kahvaltı’yi tartışalım.

Yakın zamanda güncellenen Alanya Dim Çayı içindeki dim çayı kahvaltı ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için dim çayı kahvaltı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Sapanca Gülizar Bahçe Tanıtım | gülizar bahçe ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

dim çayı kahvaltı ile ilgili içerik

Alanya Dim Çayı Pınarbaşı Pikniği .

dim çayı kahvaltı içeriği ile ilgili resimler

Alanya Dim Çayı
Alanya Dim Çayı

Öğrendiğiniz Alanya Dim Çayı hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, travelinnandsuites.net ‘nin her gün yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

READ NOW  BUZLU BADEM HAZIRLADIM (VİSKİ TADIMINDA KULLANMAK İÇİN) | bademli rakı mekanları ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

dim çayı kahvaltı ile ilgili öneriler

#Alanya #Dim #Çayı.

alanya,dimçayı,antalya,pınarbaşı,piknik,tatil,şelale,deniz,kum,güneş,türkiye,turizm,turist.

Alanya Dim Çayı.

dim çayı kahvaltı.

dim çayı kahvaltı içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites dim çayı kahvaltı hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Tamer Aktas diyor ki:

  Öncelikle herkes cennet gibi yer diyor ama kimse doğanın anasını anlatmışlar demiyor. Uzungöl ve bu gibi mekânlar biz Türkler için uygun değil doğayı işgal etmiş yabancılara meze etmişler yazık.

 2. Ecevit yeşil diyor ki:

  Arkadaşlar Dimçayı genel olarak çok güzel fakat çok kazzık Mekan resmen hesapta müşterileri yabancı ve yerli turisti enayi yerine koyuyorlar hele personelleri suratsız müşteriye davranış tarzları hiç hoş değil servis sıfır yemek sıfır aldıkları para baştan aşşağı helal değil hak etmiyorlar ben şahsen hakkımı helal etmiyorum benden tüm güzel yürekli insanlara uyarıda bulunmak istedim herkese iyi tatiller diliyorum

 3. Senol Zincirkiran diyor ki:

  Yorularda Pınar başı restorant diyorlar ama Navi başka yer gösteriyor tel yada tam adres yokmu lütfen yardımcı olun👏

 4. Typhus diyor ki:

  Videonun başındaki manzara çok güzel ancak 2021 itabariyle şu halde değil genişletmişler böyle güzel manzara kalmamış, 2018 deki halini görmek daha güzel olurdu

 5. Zafer Yılmaztürk diyor ki:

  Gerçekten büyük tesadüf 3 yıl önce buraya gelmiştik ve 3 yıl sonra yani şuan bu vidioyu ailecek izlerken suyun kenarındaki kişilerin Ben, Ablam ve kuzenim oldugunu farkettim ahah nasıl denk geldi bilmiyorum çok mutlu oldum güzel tesadüf 😊

 6. Zumrud Life diyor ki:

  Videonuz için teşekkürler. Çok güzel video olmuş! Videonuzda "Like" paylaştım. Benim kanalıma ziyaret ediniz. Ben de Dimçayı «Pınarbaşı» Restaurant Alanya https://youtu.be/y3S2as52EZQ hakkında video çektim. «Beğenilerinizi» koyun, yorumlarınızı bırakın! Size kanala abone olarak görmekten mutluluk duyarım. İzlediğiniz için teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir