Bu makalenin bilgileri türk lirasının değersiz olduğu ülkeler tartışacak. türk lirasının değersiz olduğu ülkeler hakkında bilgi ediniyorsanız, bu AKP'li Numan Kurtulmuş: Maalesef eskiden Türk lirası değerliydi, çok şükür Türkiye bundan uzaklaştı makalesinde TravelInnAndSuites ile türk lirasının değersiz olduğu ülkeler’yi analiz edelim.

AKP'li Numan Kurtulmuş: Maalesef eskiden Türk lirası değerliydi, çok şükür Türkiye bundan uzaklaştı içindeki türk lirasının değersiz olduğu ülkeler ile ilgili içeriği ayrıntılı olarak özetleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

READ NOW  Kuzey Apart Otel - Susanoğlu Mersin - susanogluotelleri.com | En eksiksiz kuzey apart mersin ile ilgili içerik

Bu Travel Inn And Suites web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için türk lirasının değersiz olduğu ülkeler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir türk lirasının değersiz olduğu ülkeler

#kısa #kısa AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TGRT Haber’de Ercan Gürses ile Ankara Gündem programına katıldı. Burada ekonomiden bahseden Kurtulmuş, Türk lirasının dolar ve euro karşısında bugünden daha değerli olduğu dönemlere değinerek “maalesef” dedi. Kurtulmuş, programda şu ifadeleri kullandı: “Paramızın belli bir seviyede olmasının avantajı var, ihracatı artırdık ama burada dengeyi kurmamız gerekiyor. Türk parası maalesef eski dönemde çok değerliydi. 1 lira neredeyse 1 dolar-1,20 seviyesindeydi, ne üretiyordu, olağanüstü yüksek bir ithalat! Yani bu kalem dahil ürettiğimiz her şeyi dışarıdan daha ucuza ithal eder hale gelmiştik. İyi ki Türkiye son yıllarda 2013’ten sonra yavaş yavaş bundan uzaklaştı. Bunun önemli ve değerli olduğunu düşünüyorum. Burada da Türk ekonomisi o dengeyi sağlayacak, dolayısıyla Türk parasının çok değerli olması ile değerinin çok düşük olması arasında bir denge olmasını temenni ediyorum.” 🔗 Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter ► Facebook ► Instagram ► Tiktok ► Telegram ► Podcast ► Universal’ı desteklemek için ► .

READ NOW  UKRAYNA'DA 0TL İLE 1 GÜN GEÇİRMEK (KIEV) | En eksiksiz 1 tl kaç ukrayna hakkında genel bilgi

türk lirasının değersiz olduğu ülkeler konusuyla ilgili bazı görüntüler

AKP'li Numan Kurtulmuş: Maalesef eskiden Türk lirası değerliydi, çok şükür Türkiye bundan uzaklaştı
AKP'li Numan Kurtulmuş: Maalesef eskiden Türk lirası değerliydi, çok şükür Türkiye bundan uzaklaştı

Görüntülediğiniz AKP'li Numan Kurtulmuş: Maalesef eskiden Türk lirası değerliydi, çok şükür Türkiye bundan uzaklaştı hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün hemen aşağıda yayınlayan diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Akyaka Orman Kampı - Muğla | akkaya camping ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

Daha fazla haberi burada görün

บtürk lirasının değersiz olduğu ülkeler ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#AKP39li #Numan #Kurtulmuş #Maalesef #eskiden #Türk #lirası #değerliydi #çok #şükür #Türkiye #bundan #uzaklaştı.

Evrensel,evrensel gazetesi,shorts,short,numan kurtulmuş,ekonomi,dolar,avro,euro,lira,zam,pahalılık,çok şükür,tgrt.

AKP'li Numan Kurtulmuş: Maalesef eskiden Türk lirası değerliydi, çok şükür Türkiye bundan uzaklaştı.

türk lirasının değersiz olduğu ülkeler.

türk lirasının değersiz olduğu ülkeler bilgisiyle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites türk lirasının değersiz olduğu ülkeler hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Tamer Alfa Halıcılık diyor ki:

  Türkiye üretimle ayağa kalkar…parayı pul yaparak değil ..paranın değerli olmasından ülke batsa Amerika batardı cahil….

 2. Hamza Alpaslan diyor ki:

  Videoyu kesip kesip yayinlamislar, televizyondaki isigi takip ederseniz anlasiliyor. Savundugumdan degil, dikkatli olalim diye uyarmak istedim

 3. Yalancı’nın mumu diyor ki:

  Teferruata girmeden beceriksizlikleri ile övünen bu kişiye tek söz etmeden şunu söleyeceğim… Zaman Ahır zaman… Diyorum ki; """ALLAH C.C. Müslüman postuna bürünmüş münafıkların şerrinden korusun…"""

 4. Serkan Sönmez diyor ki:

  Eski dönemde maalesef Türk parsı çok değerliydi.Yani diyorsunuz ki.Deyerli olması ķötüydü.Ama şimdi değersiz olması
  Özellikle de deyersizleştirenler de siz ve yönetiminiz .Bunun için de şükür etmemizi gerekiyor sizin gibi.Bu sizin söylediğiniz resmen komedi ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir