Bu makalenin içeriği açıkça nurettin iskenderoğlu hakkında konuşacak. nurettin iskenderoğlu hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 40 YAŞINA KADAR HERKES ÇOCUKTUR – [Anne-Babalara Özel]

Nureddin Yıldız içindeki nurettin iskenderoğlu ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

READ NOW  Avusturyanın en meşhur Bayat ekmek topları(Knödel)Bu Tarif kaçmaz/muhteşem akşam yemeği | knödel tarifi hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için nurettin iskenderoğlu dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar nurettin iskenderoğlu

#NureddinYıldız #Çocuk #Eğitim Sosyal Doku Vakfı & Derneği -Web sitelerimiz: lllllll – Video kanallarımız: ll ll ll ll – Sosyal ağlarımız: * * *. * * * * * * * * * * * * * * – Tüm sohbetlerimize erişmek için: ll Google Grubuna abone olmak için: .

READ NOW  PATATES BUĞULAMA KAHVALTIYA HARİKA BİR TARİF | soğanlı patates buğulama ile ilgili en doğru bilgiyi özetleyin

nurettin iskenderoğlu Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

40 YAŞINA KADAR HERKES ÇOCUKTUR - [Anne-Babalara Özel] | Nureddin Yıldız
40 YAŞINA KADAR HERKES ÇOCUKTUR – [Anne-Babalara Özel] | Nureddin Yıldız

İzlediğiniz 40 YAŞINA KADAR HERKES ÇOCUKTUR – [Anne-Babalara Özel] , O zaman Travel Inn And Suites her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

nurettin iskenderoğlu ile ilgili birkaç öneri

#YAŞINA #KADAR #HERKES #ÇOCUKTUR #AnneBabalara #Özel #Nureddin #Yıldız.

READ NOW  Bursa'da Yaprak Döner Nerede Yenir? | Meşhur Sivas Mis Döner | Yeni güncellenmiş bursada döner nerede yenir ile ilgili bilgileri kapsayan

nureddin yıldız,nurettin yıldız,sosyal doku derneği,fetva meclisi,fetva.

40 YAŞINA KADAR HERKES ÇOCUKTUR – [Anne-Babalara Özel] | Nureddin Yıldız.

nurettin iskenderoğlu.

nurettin iskenderoğlu hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. nurettin iskenderoğlu hakkındaki makaleyi travelinnandsuites.net ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Oktay Çiçek diyor ki:

  Hocam 40 yaşına kadar yaptıklarından ademoğlu mesul degilmi? Kuran Allah cc'in kelami oldugundan 40 yaşına kadar cocuk diyor ise, hukum Allahindir. Bu yaşa kadar yaptıklarından mesul tutulmama gibi bir ifadeyi de ortaya koymaz mi?

 2. Galerici Aydın diyor ki:

  Evet her insan 40 yaşına kadar çocuktur ama bazıları 40 yaşına 15 yılda ulaşırken bazıları 70 yıl da geçse ulaşamaz

 3. Cihan Yilmaz diyor ki:

  Ama Hocam Gafletten Uyanmak için 40 yaşını beklememeliyiz doğru yolu bulmalıyız 🕋🕋🕋☝️☝️☝️😞🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

 4. keep calm diyor ki:

  Ben 10 sene inançsız sorguladım, sonra 3 sene sırf imanla yaşadım, son 1 sene namaz oruç gibi farzları ve kazaları yerine getirmeye çalışıyorum inşAllah. Yaşım da 36 oldu.

  İnsan gerçekten fikri ve ilmi olarak 40 a doğru olgunlaşıyor. Geçmişe bakıp nasıl itikaddan sapmışım diye çok hayıflanıyorum 🙁

 5. alparslan Karakoc diyor ki:

  Bu zamanda cocuk olmakta ,anne baba olmakta çok zor. Elindeki telefon yanındaki arkadaş kötü alışkanlıklar edindiriyo. yüce rabbimiz şeytana uydurmasın.

 6. Mustafa Barla diyor ki:

  Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuh

  Insanların imtihan yaşı
  15 yaşında başlar , 15
  yaşından küçükler kafir
  çocukları da olsa , ehl-i
  necattirlar ve cennete gider .
  40 yaş , kemal yaşıdır .
  15 yaşından itibaren
  herkes hesap verecektir . Dolayısıyla 20 yaşındaki bir delikanlı, , ateist olarak imansiz giderse , cehenneme gider . Dünya hayatı , fasiklar iiçin eğlence ve oyun yeri ve ehl-i iman için ise , ebedi olan Ahiret hayatını kazanmak için sayetmektir , çalışmaktır ve çalışacağız ınşaallah . .

 7. Yıldırım Küçükkeleş diyor ki:

  Reşat Halife'ye göre de insana 40 yaşına kadar içinde bulunduğu dünyayı anlama fırsatı verilir. Günahlar 40 yaşından sonra başlar.

 8. Hafız e diyor ki:

  40 yaşımdan sonra insanların ne kadar rahat yalan söylediğini farkettim. Allah ömrünüzü uzun etsin hocam Allah son nefese kadar ümmeti Muhammede faydalı olmayı nasip etsin

 9. Berat Bayraktar diyor ki:

  40 yaşındayım yeminle söylüyorum hala 20de zannediyorum kendimi üzülüyor kırılıyor olur olmaz şeyleri kafaya takıyorum ne zaman evliliğim bitti işte şimdi anladım 40ta olduğumu ve bomboş bir hayat yaşadım. Yarabbi efendimize 40yaşında peygamberlik nasip ettin bizede salih bir iman ve kulluk nasip eyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir