boğma içki bu makalenin içeriğinde açıkça belirtilecektir. boğma içki arıyorsanız, bu 3.Antakya Kültüründe Üzüm, Boğma Rakı-Arak Nasıl Çekiliyor. Samandağı-Hatay makalesinde travelinnandsuites.net ile boğma içki’yi analiz edelim.

3.Antakya Kültüründe Üzüm, Boğma Rakı-Arak Nasıl Çekiliyor. Samandağı-Hatay bölümünde boğma içki ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

READ NOW  Tekirdağ Gold, Altın seri Eksport testi | tekirdağ altın seri hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için boğma içki dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Olmeca Gold vs. Bombers Bar: A Space Drama | olmeca gold ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Konuyla ilgili paylaşım boğma içki

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Antakya kültüründe asırlardır süregelen üzümden veya incirden rakı yapmak, yani Arapça Arak yapmak köylerde bir gelenektir. Sadece çektikleri rakıyı tüketirler. TAMAMI 17 VİDEO, SIRA NUMARASINA GÖRE İZLEYİN.

boğma içki hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

3.Antakya Kültüründe Üzüm, Boğma Rakı-Arak Nasıl Çekiliyor. Samandağı-Hatay
3.Antakya Kültüründe Üzüm, Boğma Rakı-Arak Nasıl Çekiliyor. Samandağı-Hatay

Görüntülediğiniz 3.Antakya Kültüründe Üzüm, Boğma Rakı-Arak Nasıl Çekiliyor. Samandağı-Hatay hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

READ NOW  😃3 DENEME SONRASI MUHTEŞEM SONUÇ😍🍹🌈 EV DE ALKOLSÜZ KOKTEYL YAPIMI👌 5 RENKLİ🌈 MUHTEŞEM TARIF | kokteyl bardak çeşitleri ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

Yeni bilgi için burayı tıklayın

boğma içki ile ilgili bazı öneriler

#3Antakya #Kültüründe #Üzüm #Boğma #RakıArak #Nasıl #Çekiliyor #SamandağıHatay.

[vid_tags].

3.Antakya Kültüründe Üzüm, Boğma Rakı-Arak Nasıl Çekiliyor. Samandağı-Hatay.

boğma içki.

boğma içki bilgisiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. travelinnandsuites.net ‘ın boğma içki içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Ahmet Sarıibrahimoğlu diyor ki:

    100 TL satılan rakıyı 300 TL yaparsan herkes artık evinde öğreniyor ve yapıyor, Akp dincilerinin Türkiye'yi İran gibi yapmak istedikleri ve kendileri başka şeyler içtikleri için sözde içkiye zam da zam.İran oluyoruz yakında İran da ki herkes evinde içki yapar hale gelecek,,

  2. Ayhan Ayaz diyor ki:

    Adamın içki içmekten sesi gitmiş, bunamış resmen hala içki yapıyor. İçki de bir tür uyuşturucu zaten.
    Bir de Allah'ın haram kıldığı şeyi gelmiş burda kültür diye lanse ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir