Bu makalenin bilgileri bademli kamp etrafında dönecektir. bademli kamp’yi arıyorsanız, bu 2022 Kamp Rotamız – 2. Bölüm: Zeytin Gölgesi Kamp, Bademli Köyü, Killik Koyu makalesinde travelinnandsuites.net’da bademli kamp’yi tartışalım.

2022 Kamp Rotamız – 2. Bölüm: Zeytin Gölgesi Kamp, Bademli Köyü, Killik Koyu içindeki bademli kamp ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

READ NOW  İstanbul Boğazı’nda kano ile gezdim (Müthiş bir şey😍) | Yeni güncellenen beykoza nasıl giderim ile ilgili dokümanların özeti

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için bademli kamp dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili paylaşım bademli kamp

BADEMLİ KÖYÜ, KILLIK KOYU, OLIVE SHADOW KAMP ALANI | ARAÇ ÜZERİNDE ÇADIR KAMP GÜZERGAHİ – BÖLÜM 1 (2021): Kaz Dağı Kampı’ndan yola çıkıp İzmir’e doğru alçalırken Cunda Adası’nda durduk. Sevim ve Necdet Kent Kütüphanesi ile Rahmi Koç Müzesi’ni gezdik. Sonra sahile inip Dedenin Tostu’nda çok güzel tostlar yedik. Papalina balığını tattık ve çok beğendik. Biraz ileride Taş Kahve’de sakızlı Türk kahvesi ve lor tatlısını denedik ve çok beğendik. Taş Köşe’den Girit leblebisi aldık ve yolumuza devam ettik. İzmir Dikili ilçesine bağlı Bademli Köyü Killik Koyu’ndaki Zeytin gölgesi kamp alanında 3 gece çadır kampı yaptık. Ayaz ile bu süreçteki deneyimlerimizi birlikte değerlendirdik. Zeytin Gölge: Keyifli seyirler 🙂

READ NOW  Beylikdüzü'ne Birkaç Müjde Verildi | beylikdüzüne nasıl gidilir ile ilgili genel bilgiler en doğru

bademli kamp konusuyla ilgili fotoğraflar

2022 Kamp Rotamız - 2. Bölüm: Zeytin Gölgesi Kamp, Bademli Köyü, Killik Koyu
2022 Kamp Rotamız – 2. Bölüm: Zeytin Gölgesi Kamp, Bademli Köyü, Killik Koyu

Okuduğunuz 2022 Kamp Rotamız – 2. Bölüm: Zeytin Gölgesi Kamp, Bademli Köyü, Killik Koyu hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net günlük güncelleme yapan diğer konuları hemen aşağıda arayabilirsiniz.

READ NOW  KÖFTE İMPARATORU OLDUM! | KÖFTECİ CİHAT | erdek yemek ile ilgili tüm bilgiler yeni güncellendi

Daha fazla haberi burada görün

bademli kamp ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Kamp #Rotamız #Bölüm #Zeytin #Gölgesi #Kamp #Bademli #Köyü #Killik #Koyu.

[vid_tags].

2022 Kamp Rotamız – 2. Bölüm: Zeytin Gölgesi Kamp, Bademli Köyü, Killik Koyu.

bademli kamp.

bademli kamp bilgisiyle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net bademli kamp hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. TYCHE Prusias diyor ki:

    Burası çok pahalı.2022 sezonu için kişi başı 200₺ istiyor.Hemen yanında aynı sahile 5dk yürüme mesafesindeki huzur kamp kişi başı 90₺.Gereksiz pahalı bir mekan.

  2. Hülya Gürler diyor ki:

    İyi gezmeler iyi eylenceler Hasan hocam eşinizede selamlar yolunuz açık olsun mutluluklar güzellikler sizi karşılasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir