Bu makalenin içeriği kocaeli çamlıtepe etrafında dönecektir. kocaeli çamlıtepe hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 2.650.000TL – KOCAELİ KÖRFEZ ÇAMLITEPE'DE 4 KATLI MÜSTAKİL EVİMİZ SATILIKTIR. makalesinde TravelInnAndSuites ile kocaeli çamlıtepe’yi analiz edelim.

kocaeli çamlıtepe ile ilgili videoların özeti en ayrıntılı 2.650.000TL – KOCAELİ KÖRFEZ ÇAMLITEPE'DE 4 KATLI MÜSTAKİL EVİMİZ SATILIKTIR.

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için kocaeli çamlıtepe dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Gaziantep Usulü Soğan Kebabı / Soğan Kebabı Nasıl Yapılır / Yemek Tarifleri / Yöresel Yemekler | sakarya yöresel yemekleri hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir kocaeli çamlıtepe

KAMPANYA İLANLARINDAN İLK HABERDAR OLMAK İSTERSENİZ WHATSAPP GRUBUMUZA ÜYE OLMAYI UNUTMAYIN: BİNAMIZDA 4 DAİRE MEVCUTTUR. 3 DAİRE KİRALIKTIR. 3000 TL KİRA GELİRİ MEVCUTTUR. YENİ KİRACI GELİNCE KİRA GELİRİ 4.500₺ OLACAKTIR. ÜST KAT EŞYALI OLARAK KİRALIKTIR. 250 METRE ARTI BAHÇESİ MEVCUTTUR. (SULAMA DAMLAMA SİSTEMİ YAPILMIŞTIR, DOMATES, BİBER, PATLICAN GİBİ ÜRÜNLER EKİLİDİR. 150 METRE OTOPARK MEVCUTTUR. TAPU ÜZERİNDEN İŞLENMİŞTİR. 330 METRE BAHÇE MEVCUTTUR…. ÜSTÜN ÖZELLİĞİ SAUNTATAŞ KAT EŞYALI DAİRE ALTUNTAB DAİRE : FULL DENİZ MANZARALI BÜYÜK EV SATILIKTIR.DİĞER ALT KATLARDA AYNI PROJE İÇERİSİNDEDİR.AMA SAUNA AYNI PROJE İÇERİSİNDE 6” GÖBEK DEĞERİNDE 6” EV GİBİ İYİ BİR EVDİR. 05″ GÖBEK DEĞERLİ 6″ EV GİBİ 05″ GÖBEK DEĞER B 06″ 24 KAMPANYA İLANINDAN İLK HABERDAR OLMAK İSTERSENİZ WHATSAPP GRUBUMUZA KATILMAYI UNUTMAYIN:

READ NOW  BEŞİKTAŞ LEZZET REHBERİ (Yediğimiz en iyi Sütlü Nuriye!) - Ayaküstü Lezzetler | beşiktaş kebap mekanları hakkında en doğru bilgileri kapsayan

Bazı fotoğraflar kocaeli çamlıtepe hakkındaki bilgilerle ilgilidir

2.650.000TL - KOCAELİ KÖRFEZ ÇAMLITEPE'DE 4 KATLI MÜSTAKİL EVİMİZ SATILIKTIR.
2.650.000TL – KOCAELİ KÖRFEZ ÇAMLITEPE'DE 4 KATLI MÜSTAKİL EVİMİZ SATILIKTIR.

İzlediğiniz 2.650.000TL – KOCAELİ KÖRFEZ ÇAMLITEPE'DE 4 KATLI MÜSTAKİL EVİMİZ SATILIKTIR. hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, her gün TravelInnAndSuites güncelleme yapan başka konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

READ NOW  İstanbul'un EN UCUZ KAFESİNDE HER ŞEYİ YEDİM ! | bahçelievler mekanlar ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

Daha fazlasını burada görün

kocaeli çamlıtepe ile ilgili öneriler

#2650000TL #KOCAELİ #KÖRFEZ #ÇAMLITEPE39DE #KATLI #MÜSTAKİL #EVİMİZ #SATILIKTIR.

[vid_tags].

2.650.000TL – KOCAELİ KÖRFEZ ÇAMLITEPE'DE 4 KATLI MÜSTAKİL EVİMİZ SATILIKTIR..

kocaeli çamlıtepe.

kocaeli çamlıtepe hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘ın kocaeli çamlıtepe içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Fatih ÇEVİK diyor ki:

    Merhabalar . Tamamını alırsak tapuya tam yazılabilir mi ? Tam yazılması halinde vergi cıkıyormu satıcıya ? Tapusu ne zamandan ? 5 yıl öncesiyse cıkmaz . Saygılar

  2. takıntılısalih diyor ki:

    Çok güzel Ama maalesef okadar param olsa alırdım alan saylikla oturmayı nasip etsin Rabbim bana da Amiiiin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir