Bu makalenin içeriği bursa ünlü iskender tartışacak. bursa ünlü iskender ile ilgileniyorsanız, bu 150 yıllık tarihi İskender kebapçısından 7 milyon lira vurgun yapıldığı iddiası makalesinde bursa ünlü iskender’yi analiz edelim.

bursa ünlü iskender ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde 150 yıllık tarihi İskender kebapçısından 7 milyon lira vurgun yapıldığı iddiası özetleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

READ NOW  Evde Lor Peyniri Yapımı | Kahvaltı Tarifleri | refika yeşil peynir hakkında en iyi bilgilere genel bakış

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için bursa ünlü iskender dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

bursa ünlü iskender ile ilgili bazı içerikler

Bursa’daki 150 yıllık tarihi İskender Kebapçı’nın 4’üncü kuşak temsilcileri Oğuzhan ve Kayhan İskenderoğlu, işletmede çalışan bazı personelin yolsuzluk yaptığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. Kayhan İskenderoğlu, çalışanların çeşitli yöntemlerle 12 yılda yaklaşık 7 milyon lira kar elde ettiğini iddia etti. Çalışanlardan birinin kasadan parayı aldığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

READ NOW  Tavuklu Çökertme Kebabı | tavuklu çökertme kebabı ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

Bazı resimler bursa ünlü iskender konusuyla ilgilidir

150 yıllık tarihi İskender kebapçısından 7 milyon lira vurgun yapıldığı iddiası

Görüntülediğiniz 150 yıllık tarihi İskender kebapçısından 7 milyon lira vurgun yapıldığı iddiası hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün aşağıda yayınladığı birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

READ NOW  10 dakikada Hazır ✔️ 😍😍😍 Görseli ve Lezzeti İle Hafızalarınızda Yeredecek ✅ | kara havuç salatası ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

Daha fazla haberi burada görün

bursa ünlü iskender ile ilgili birkaç anahtar kelime

#yıllık #tarihi #İskender #kebapçısından #milyon #lira #vurgun #yapıldığı #iddiası.

[vid_tags].

150 yıllık tarihi İskender kebapçısından 7 milyon lira vurgun yapıldığı iddiası.

bursa ünlü iskender.

bursa ünlü iskender bilgisiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. bursa ünlü iskender hakkındaki makaleyi Travel Inn And Suites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir