Bu makalenin bilgileri yeni rakı 100 fiyat etrafında dönecektir. yeni rakı 100 fiyat ile ilgileniyorsanız, bu 100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs makalesinde yeni rakı 100 fiyat’yi Travel Inn And Suites ile netleştirelim.

yeni rakı 100 fiyat hakkında genel bilgiler en ayrıntılı 100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için yeni rakı 100 fiyat dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Lina İle Slime Alışverişimiz Ne Bulduysak Aldık | En doğru 50 lik yeni rakı ala fiyatı ile ilgili tüm bilgiler

Konuyla ilgili bilgiler yeni rakı 100 fiyat

Şarap hakkında bilgisi olan var mı? Hadi ama, anladım diyeni bulduk… ama gerçekten anlayan birini bulmak zor. Burada alkol fiyatlarını görürseniz muhtemelen bayılacaksınız. Çünkü bu fiyatları unuttuk. 100 Yeni Rakı’nın 75 TL olduğunu görünce bana çok ucuz geldi. Tabii ki sadece rakı değil. Aklınıza gelebilecek her türlü alkol burada mevcut ve gerçekten çok ucuz. Videoda Kıbrıs Girne’de Ali Garip ve Ceyhun isimli iki dükkanın fiyatlarını çekmeye çalıştım. Fiyatlar hemen hemen aynı. Kıbrıs’tan alabileceğiniz en ucuz alkol satışı (Duty Free Shop hariç) burada gibi görünüyor. Ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Tekiladan votkaya, rakıdan liköre, şaraba kadar alkol çeşitleri de tezgahlarda var. (Bilinen alkol türlerini yazmak istedim) Hepsi alıştığımız fiyatların altında. “Yeni rakı ne kadar?” 100 rakı biliyor musun? 75 TL SMIRNOFF ne kadar? Bu 75. 100 Yeni Rakı, bir Smirnoff Vodka, bir Baileys ve bir Sarafin Şarabı aldım. Toplam 286,99 TL ödedim, 287 TL. Duty free mağazasından daha ucuza satın alabilirsiniz elbette ama bavulunuza koyamazsınız. Yani Kıbrıs’tan dönerken evde alkol almak istiyorsanız bu dükkanlardan alışveriş yapabilirsiniz. Bir de.. Kartonla güzelce sarıyorlar ve birbirine çarptığında kırılmaması için bantlıyorlar. Not: Şarabın telaffuzu Luv Enşönagvur olabilir. Bilen varsa yazabilir. İzlediğiniz için teşekkürler. Görüşürüz. #Ucuz #Alkol #Rakı #Kıbrıs İstanbul Yeni Havalimanı DUTY FREE Fiyatları (İGA) Çektiğim video için Kıbrıs Duty Free Shop Fiyatları; Daha fazla KIBRIS videosu izlemek için; Kanalımı ziyaret etmek için; linklere tıklayabilirsiniz. .

READ NOW  Bison Grass Vodka - How It is Made! | zebrowski vodka ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

yeni rakı 100 fiyat içeriği ile ilgili bazı görüntüler

100'lük Yeni Rakı 75 TL - Ucuz Alkol Nereden Alınır - Alkol Fiyarları 2019 - Kıbrıs
100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs

Görüntülediğiniz 100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, her gün travelinnandsuites.net güncelleme yapan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

READ NOW  LONG İSLAND İCED TEA KOKTEYL TARİFİ | long island içindekiler hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

Burayı tıklayın

yeni rakı 100 fiyat ile ilgili birkaç anahtar kelime

#10039lük #Yeni #Rakı #Ucuz #Alkol #Nereden #Alınır #Alkol #Fiyarları #Kıbrıs.

Kıbrıs,Cyprus,En ucuz,ucuz,alkol,sigara,nereden alınır,where to buy,kaç para,ne kadar,cheap,Turkish Raki,Rakı Sohbetleri,Rakı Masası,Rakı içtim şarap içtim,Rakı Yapımı,Rakı Adabı,Rakı Sofrası,Rakı,Yeni Rakı,Ucuz Rakı,Rakı Müzikleri,Rakı Nasıl Yapılır,Rakı Balık,Behzat Ç Rakı,Ev Yapımı,Boğma Rakı,Fasıl,Türk Sanat Müziği,Altın Şarkılar,Hangi Rakı Kör Eder,Aydın Boysan Rakı,100 lük rakı kaç para,1 duble rakı kaç promil,Rakı nasıl içilir.

100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs.

yeni rakı 100 fiyat.

yeni rakı 100 fiyat hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. travelinnandsuites.net yeni rakı 100 fiyat hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Video Engineer diyor ki:

  Kıbrısta ucuz alkol ve sigara alabileceğiniz iki dükkanın da içine girdim, fiyatlarını çekmeye çalıştım. Fiyatlar Duty Free Shop'tan biraz yüksek ama yine de çok ucuz. Videonun başında da gidiş yolunu ve dükkanların çevresini bilerek kesmedim. Belllki gitmek istersiniz.. videoyu açıp etrafı benzetmeye çalışırsınız. Dükkanların ismi de, birisi Ceyhun, diğeri Ali Garip. Kıbrıstan dönerken ucuza alkol veya sigara alıp valizinize alkol koymak istiyorsanız bu dükkanlar gişeden önce son çıkış diyebilirim.
  İzlediğiniz için teşekkür ederim.

 2. TRky korukcu diyor ki:

  dün wybora vodka aldık 35 lik 63 lira tonik kavun 3 tane bira fıstık sigara 120 lira kendi başıma içmiyormuşun 5 bardak devlet içiyor rezilliğimize bak

 3. NURİ ŞAHİN diyor ki:

  Aq aylık maaşım 7.000₺ 1 ayda 3 kere pavyona gitsem ,2 kere adam akıllı kafayı demlesem para bitio ya ne biçim memleketteyiz aq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir