Bu makalenin bilgileri cafe home menü etrafında dönecektir. cafe home menü arıyorsanız, bu 🥛4 summer home cafe menu👀

Peach Panna Cotta, Rainbow Crape, Mango Bingsu, Coconut lime slush içindeki cafe home menü ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için cafe home menü dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

cafe home menü ile ilgili bazı içerikler

* Bu video K-milk sponsorluğundadır! Herkese merhaba! Nasılsınız?👀 Evde 4 yaz menüsü denedim! K-milk, birlikte çalıştığımız ilk videoyu gerçekten çok sevdi ve evet! Yine bir K-milk videosu ile karşınızdayım! lütfen benim için mutlu ol!!!!! Bu video abonelerimin evde kolayca takip edebileceği menü hakkında K-Milk ile uzun zamandır tartışılıyor! Bu videoda yaptığım 4 tatlı çok nefis ve hatta nefis görünüyor!🐥🧡 Aşağıya detaylı bir tarif bırakacağım beni takip edebilirsiniz! Etkinliğe katılmanın yolu çok basit! Sütlü tatlı hakkında havalı ve lezzetli bir çekim yapın. Beni @zoe.one1 ve K-milk @kilk_love olarak etiketleyin. Instagram’a yükleyin! 0:30 Mango Milk Bingsu 3:19 Şeftali Sütü Panna cotta 6:17 Gökkuşağı Krep Pastası 10:43 Hindistan Cevizi Kireçli Süt Slush *Etkinlik Bildirimi* -Etkinlik Süresi: 2020.08.14-2020.08.23 (toplam 10 gün) -Nasıl yapılır Katılın: Sütlü buz, sütlü dondurma ve ice latte gibi yaz sütlü tatlılarının fotoğrafını Instagram’a yükleyin! (Kendi tatlınızı alabilir veya herhangi bir sütlü tatlıyla da katılabilirsiniz!) -Gerekli etiketler: @zoe.one1, @kilk_love, #milk, #milk, #milk tatlı -Ürünler: 3 Weimar Mini Blender, 10 Paris Baget Süt Bingsu Gifticons (seçildi) -Kazananların Sunumu: 2020.08.26

READ NOW  Kral Pop TV - Canlı Yayın | Kralmuzik.com | Kral Pop Canlı İzle | beşiktaş canlı müzik ile ilgili genel bilgiler en doğru
[Mango Milk Bingsoo] 1. 500 ml sütü ve 40 ml yoğunlaştırılmış sütü kare bir çerçeve içinde art arda dondurun ve bir bingsu tabanı yapmak için bir çatalla kazıyın. 2. 10 parça donmuş mango, 10 ml bal veya agave şurubu ve 5 ml limon suyunu kaynatın, ardından blenderda (Pure) öğütün. 3. Deco-yong mangoyu küp şeklinde dilimleyin veya dilimleyin. (Küp daha rahat olur!) 4. Sütlü buz tabanını ve püreyi sırayla yerleştirin ve mangoyu süslemek için üstüne yerleştirin.

READ NOW  E.T-IN CALI[Official MUSIC VIDEO] | çalı et mangal fiyat listesi ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin
[Peach Milk Panakota] 1. 2 yaprak panjelatini soğuk suda ıslatın 2. 140ml süt, 200ml süt çırpılmış krema, 30g şeker, 1 ton vanilya özütünü kısık ateşte 5 dakika kaynatın. 3. Ocağı kapatın ve jelatinle karıştırın. 4. 3 numaranın içeriğini buzdolabında soğutun. 5. Şeftalilerin yarısını küpler halinde kesin ve 10ml limon suyu ve 20g şeker gibi orta kısık ateşte 5 dakika kaynatın. 6. Sadece No. 5’te haşlanmış şeftalileri öğütücü ile değiştirin. 7. Yarım kaşık şeftali ile yuvarlak parçalara da kesebilirsiniz! 8. Öğütülmüş şeftaliyi bardağa (saf) koyun ve süs şeftali ile süsleyin.

[Rainbow Crepe Cake] – Yemek Ağacı – Pastel Gökkuşağı Krep tarifinden yapılmıştır! 1. 5 yumurta, 60 gr şeker, 1 gr tuz ve 5 gr vanilya özü ekleyin ve karıştırın. 2. 250 gr unu eleyin. 3. 600 ml süt ekleyin. 4. İyice karıştırın ve 90 gr eritilmiş tuzsuz tereyağı ekleyin. 5. Buzdolabında 1 saat geri dönüşüm yapın. 6. Hamuru 6 bezeye ayırın ve istediğiniz renge boyayın. 7. Her hamur için 2 parça pişirin. (Yüksek yapmak istiyorsanız, her biri 3 parça!) 8. 50 gr şekeri 300 ml süt krem ​​şanti ile çırpın. 9. Hamuru ve krem ​​şantiyi birer birer üst üste koyun.

[Coconut lime milk slush] 1. 200ml süt, 50g hindistan cevizi tozu, 40ml misket limonu şurubu ve 8 parça buz ekleyin ve blenderda öğütün. 2. İçeceği kireçle süsleyin. .

READ NOW  MASKLAVİ ALAÇAM BURSA (KIŞ MANZARASI EŞLİĞİNDE) | masklavi kestel ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

cafe home menü konusuyla ilgili fotoğraflar

🥛4 summer home cafe menu👀 | Peach Panna Cotta, Rainbow Crape, Mango Bingsu, Coconut lime slush
🥛4 summer home cafe menu👀 | Peach Panna Cotta, Rainbow Crape, Mango Bingsu, Coconut lime slush

Peach Panna Cotta, Rainbow Crape, Mango Bingsu, Coconut lime slush hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından travelinnandsuites.net Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla makale bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

cafe home menü ile ilgili bazı öneriler

#summer #home #cafe #menu #Peach #Panna #Cotta #Rainbow #Crape #Mango #Bingsu #Coconut #lime #slush.

디저트,아이스크림,케이크,카페,브이로그,일상,asmr,cafe,vlog,dessert,icecream,daily,cake,커피,알바,part timer,coffee,한국인,Korean,make,대학생,Oreo,홈카페,조에,Zoe,home.

🥛4 summer home cafe menu👀 | Peach Panna Cotta, Rainbow Crape, Mango Bingsu, Coconut lime slush.

cafe home menü.

cafe home menü içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘nin cafe home menü içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Twinkle Singh diyor ki:

    Question: for how long should we freeze the bingsu..for the first time and after scraping it with fork..each how many times should I freeze it?

  2. Lik Lina diyor ki:

    Переводчик кажется слился на середине. Видео как всегда прекрасно 😭❤️🌺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir