Bu makalenin bilgileri meri hotel ile ilgili olacaktır. Chana Kha Jaye Myara Hotel

Govind Digari & Khushi Joshi

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için meri hotel dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  #турция #туреччина Calimera Serra Palace 5*/ Fun&Sun Family (Калимера сера пелес). Територія, пляж) | calimera sera ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Bazı açıklamalar meri hotel ile ilgilidir

AVM Records, Kumaoni Jhoda (कुमाउनी झोड़ा) “Chana Kha Jaye Myara Hotel” (चाना खा जाये म्यारा हो) Sunar टल) Govind digari ve Khushi Joshi’nin sesiyle. Kanalımızı izleyin ve destek olun. – गोविन्द दिगारी रिकॉर्डिंग – वैदेही री रोशी संग ीत संयोजा योरिन्दा वीडियो – मनोज जिमिवाल ————————– ———————- ————- विशेष धन्यवाद समस्त ग्राम सभा अजेड़ा (डीडीह) ाट) के लोगों का। Neeraj Kholiya, Umesh Adhikari ve Goldi’ye özel teşekkürler. ……………………………….. İş Ortağı – My Pithoragarh Pazarlama ve Yönetim – Meghna Negi ————————– ————– ——————- Yapımcılar- AVM Kayıtları (Anand Vivek Meghna) ——– ————– ———————— — #UttrakhandiJhoda #KumaoniJhoda #PahadiJhoda PAYLAŞIN, DESTEKLEYİN, ABONE OLUN! Tüm telif hakları© saklıdır. Müzik, söz, beste ve videonun hiçbir bölümü yapımcılardan izin alınmadan kullanılamaz. .

READ NOW  Rüya'nın Oda Turunu Yapıyoruz, Odamızda Neler Var l Rüyanın Odası | rüya turlarım ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

meri hotel ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

चाना खा जाये म्यारा होटल | Chana Kha Jaye Myara Hotel | Govind Digari & Khushi Joshi | Kumauni Jhoda
चाना खा जाये म्यारा होटल | Chana Kha Jaye Myara Hotel | Govind Digari & Khushi Joshi | Kumauni Jhoda

Kumauni Jhoda hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Burayı tıklayın

meri hotel ile ilgili anahtar kelimeler

#चन #ख #जय #मयर #हटल #Chana #Kha #Jaye #Myara #Hotel #Govind #Digari #amp #Khushi #Joshi #Kumauni #Jhoda.

READ NOW  THE VERY BEST OF ESKİŞEHİR IN TURKEY | ves turizm eskişehir turu ile ilgili tüm en iyi bilgiler

garhwali song,kumaoni song,pahadi song,uttarakhandi song,new pahadi song,new garhwali song,new kumaoni song,kumaoni dance song,pahadi dj song,party song,kumauni song,pahari gane,pahari song,mukri teri gorifanar,avm records,pahadi wedding song,#UttrakhandiJhoda,KumaoniJhoda,PahadiJhoda,Govind Digari,Khushi Joshi,Khushi Joshi Jhoda 2021,Khushi Joshi Khel 2021.

चाना खा जाये म्यारा होटल | Chana Kha Jaye Myara Hotel | Govind Digari & Khushi Joshi | Kumauni Jhoda.

meri hotel.

meri hotel içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites meri hotel hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Himanshu Pant diyor ki:

    Rum b piyenge and chane b khaenge, jhoyi bhaat, bhatt ki chutkani Or madue ki roti b bnyi diye.. Full power🤘🤘🤘🤘pahari bande

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir